İNÖNÜ BELEDİYESİ BAŞKANLIĞINDA GÖREV YAPAN BAŞKANLARIN İSİM LİSTESİ
                     ADI SOYADI BAŞKANLIK YAPTIĞI DÖNEM  
  Noman AĞA 1884-1994    
  Hamzanın Hasan Ağa 1894-1904    
  Bekir Ağa 1904-1908    
  Hasan Efendi 1908-1910    
  Hacı Oğlu İsmail Ağa 1910-1916    
  Hümmet Ağa(AYDIN) 1916-1924    
  Osman TURGUT MART 1924- ŞUBAT 1926    
  H.Hüseyin KOÇAL MART 1926- ŞUBAT 1928    
  Ali (Kabadağ) KABADAĞI MART 1928-ŞUBAT 1930    
  Abdullah EMRAL MART 1930-AĞUSTOS 1931    
  Mehmet TURGUT EYLÜL 1931-HAZİRAN 1933    
  İbrahim SEVİNÇ TEMMUZ 1933-EYLÜL 1934    
  Hasip YÜRÜK EKİM 1934-ARALIK 1938    
  H.Hüseyin TORUN 8 ARALIK 1938-11 KASIM 1942    
  Hasip YÜRÜK 12 KASIM 1942-27 MAYIS 1946    
  H.Hüseyin AÇIKEL 1 HAZİRAN 1946-1 OCAK 1949    
  Halil KOÇER 21 OCAK 1949-19 EYLÜL1950    
  Ahmet KABADAĞ 20 EYLÜL 1950-16 KASIM 1955    
  Hüseyin GÖBEK 16 KASIM 1955-5 MART 1956    
  İsmail KESER 24 NİSAN 1956-4 HAZİRAN 1968    
  Halil İbrahim AYDIN 10 HAZİRAN 1968-8 ARALIK1973    
  Süleyman UYĞUR 9 ARALIK 1973-1984    
  Halil İbrahim AYDIN 2 NİSAN 1984-25 MART 1989    
  Sabahattin TEKİN 28 MART 1989-27 MART 1994    
  Süleyman UYĞUR 28 MART 1994-1998    
  Süleyman TURAN 19 OCAK 1998-18 NİSAN 1999    
  İsmail KARAKÖSE 20 NİSAN 1999-28 MART 2004    
  İsmail KARAKÖSE 28 MART 2004-29 MART 2009    
  İsmail KARAKÖSE 29 MART 2009-30 MART 2014    
  Kadir BOZKURT 30.03.2014    

 



Başa Dön