HABERLER

PLAN DEĞİŞİKLİĞİ
2020 YILI KAPALI PAZAR YERİ TAHSİS DİLEKÇESİ KABUL EDİLEN ESNAF İSİM LİSTESİ
İNÖNÜ BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN KAPALI PAZAR YERİ SATIŞ YERİ (TEZGAH) TAHSİSİ
Mülkiyeti Belediyemize Ait Aşağıda Miktarı Ve Mevkiinde Yazılı Bulunan 36 Parça Tarla 1 Yıl (2020-2021 Dönemi) Süre İle Kiraya Verilmek Üzere 10/11/2020 ve 12/11/2020 Tarihlerinde Aşağıdaki Listede Belirtildiği Şekilde 2886 Sayılı Kanunun 45. Maddesi Uyarınca Açık Artırma Usulü İle İhale Edilecektir.
İNÖNÜ BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN İSMETPAŞA MAHALLESİ ILICA YÜZME HAVUZU VE TESİSLERİ İLE YENİCE MAHALLESİ PINARBAŞI YÜZME HAVUZU VE TESİSLERİNİN 5 AY SÜRE İLE KİRAYA VERİLMESİ
Başkanımız Sn. Kadir BOZKURT, Bozüyük Cumhuriyet Başsavcısı Sn. Mehmet ÇEPNİ’ye nezaket ziyaretinde bulundu. Bozüyük Cumhuriyet Başsavcısı Sn. Mehmet ÇEPNİ, nazik ziyaretlerinden dolayı Başkanımız Sn. Kadir BOZKURT’a teşekkür etti.
Başkanımız Sn. Kadir BOZKURT, Belediye Meclis Üyelerimiz ile birlikte 105'inci Dönem Kaymakamlık Kursu Kura Töreni sonrası İnönü İlçe Kaymakamlığına atanan Sn. Burak ÇİMŞİR’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak yeni görevinde başarılar diledi.
Belediye Temizlik Ekiplerimiz ilçemizdeki sokak ve caddelerde yaya kaldırımları ve bordür kenarlarında temizlik çalışması yaptılar.
Belediye park bahçeler ekiplerimiz İsmetpaşa Mahallemizde; İsmetpaşa Cami avlusu ve çevresi ile birlikte İsmetpaşa Caddesi ve ara sokaklarda haşerelere karşı ilaçlama çalışması yaptılar.
Belediye Başkan Vekilimiz Sn. Serhat HAMAMCI, İlçe Kaymakamlığımız tarafından düzenlenen Kaymakamımız Sn. Burak ÇİMŞİR’in katılımı ile
Belediye Başkanımız Sn. Kadir BOZKURT’un Plan Bütçe Komisyon Üyesi olduğu Enerji Kentler Birliği Meclisinin Ekim Ayı Encümen toplantısı 9 Büyükşehir, 14 İl, 87 İlçe, 5 Beldeden oluşan üye belediyelerin katılımı ile Afyonkarahisar’da yapıldı.
Hemşehrilerimize ev sıcaklığında iftar sofraları kuran Belediyemiz, Seyitali Mahallemizde iftar yemeği düzenledi.
Başkanımız Sn. Kadir BOZKURT, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa TUNÇER ve Belediye Meclis Üyemiz Sn. Sibel Zeybek ile birlikte pazarcı esnafıyla bir araya gelerek Ramazan aylarını kutladı.
Başkanımız Sn. Kadir BOZKURT, İnönü Belediyesi Hizmet Çarşısındaki yeni yerine taşınan Türk Hava Kurumu İnönü Şube Başkanlığına hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Belediyemiz tarafından düzenlenen Geleneksel İftar yemeğimizi Yörükyayla mahallemizde gerçekleştirdik.
Belediyemiz Fen İşleri Ekipleri Oklubalı Mahallemizde bulunan sokak ve caddelerde temizlik ve çevre düzenlemesi çalışması yaptılar.
Belediyemiz kilit taşı çalışmalarına yeni oluşan mahallelerden sonra ilçe merkezimizdeki mahallelerde de devam ediyor. İlçe merkezimizdeki kilit taş çalışması ilk olarak Çarşı Mahallesi içerisinde bulunan Otosan Blokları Mevkiindeki yollarda başladı. İlçemize hayırlı olsun.
Belediyemiz katkılarıyla ve Muhtarlarımız tarafından düzenlenen Geleneksel Yağmur ve Şükür Duası Dereyalak Mahallemizde yapıldı.
Kümbet Akpınar Mahalle Muhtarımız Sn. Aziz MAZLUM ve Kümbet Yardımlaşma Derneğinden Sn. Mehmet YETİM, Sn. Mustafa BALCI, Sn. Saim ERDUAN, Sn. Ömer DEMİRBAŞ ve Sn. Bekir AVCI, Başkanımız Sn. Kadir BOZKURT’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
Belediye Ekiplerimiz, Cami bahçeleri ve parklarda çim biçme ve çevre düzenleme çalışması gerçekleştirdiler.
Belediyemiz Fen İşleri Ekipleri, Bozüyük-Kütahya Devlet yolu İlçemiz girişi kesiminde bulunan alt geçide ulaşım kolaylığı sağlanılabilmesi için zeminde biriken çamurlar alınarak blokaj dolgu ve üzerine stabilize malzeme serilerek yol iyileştirme çalışması gerçekleştirdi.
Başkan Yardımcımız Sn. Serhat HAMAMCI, Vali Yardımcısı ve İlçe Kaymakam Vekilimiz Sn. Aslan AVŞARBEY ile birlikte İnönü İHO ve Vehbi Koç İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından hazırlanan TÜBİTAK Sergisinin açılışına katıldı.
Başkan Yardımcımız Sn. Serhat HAMAMCI, İlçemiz Halk Eğitim Merkez tarafından düzenlenen Geleneksel Yıl Sonu Sergisi’nin açılışına katıldı.
Başkanımıza Hayırlı Olsun Ziyareti
Başkan Yardımcımız Sn. Serhat HAMAMCI, Kümbet Yeniköy Mahallemizde yapımına başlanacak olan Kilit Parke Taş çalışması için mahallemizde incelemelerde bulunarak çalışmalar hakkında Fen İşleri Müdürümüzden bilgi aldı.
Başkan Yardımcımız Sn. Serhat HAMAMCI, Oklubal Sabri Kahvecioğlu Ortaokulu tarafından düzenlenen 2. Geleneksel Bahar Sergisi Açılışına katıldı.
Belediyemiz Ekipleri, İnönü Anaokulu önündeki martlı suyu hattını yenileyerek hemşehrilerimizin hizmetine sundu.
Başkanımız Sn. Kadir BOZKURT’un komşu kızı Sn. Emine ERSÖZ, Sn. Seray ERSÖZ ve Sn. Burak KARDAŞ ile birlikte Almanya’dan gelerek hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
Belediyemiz Ekipleri, İlçemiz cadde ve kaldırımlarında böcek ve haşerelere karşı ilaçlama çalışması yaptılar.
Bozüyük Karaağaç Köy Muhtarı Sn. Mehmet ŞİMŞEK, Başkanımız Sn. Kadir BOZKURT’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Esnemez Mahallemizde, Vatandaşlarımızın tarım alanlarında mahsüllerin yağmura ihtiyaç duyması, daha iyi gelişebilmesi ve kuraklığın yaşanmaması için Yağmur ve Şükür Duası yapıldı.
Sabri Kahvecioğlu'nda 2 . Geleneksel Bahar Sergisi
Başkan Vekilimiz Sn. Serhat HAMAMCI, İnönü THK Eğitim Merkezi ev sahipliğinde yapılan 'Havacılık ve Bahar Festivali-2019' programına katıldı.
Belediyemiz katkılarıyla Mahalle Muhtarlarımız tarafından düzenlenen geleneksel Yağmur ve Şükür Duası İlçemiz Kapalı Pazaryerinde yapıldı.
İSTANBUL'LU ÖĞRENCİLER İLÇEMİZİ GEZDİ
Oklubalı Mahallemize 28 Bin m² k,lit taşı
Eskişehir Valiliği Mahalli İdareler Müdüresi Sn. Birgül YILMAZER ve beraberindeki heyet Başkanımız Sn. Kadir BOZKURT’u makamında ziyaret ederek, Mahalli İdareler sistemi olan ‘E Belediye Sistemi’ ile ilgili istişarelerde bulunuldu.
Eskişehir DESİGNG PR Grafik Tasarım Ofisinden Sn. Çiğdem DEDEOĞLU ve Sn. Derya TAŞAN, Başkanımız Sn. Kadir BOZKURT’u makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.
İnönü Süt Üreticileri Birliğinden Sn. Alaaddin KARATAŞ ve Sn. Halit DEMİR, Başkanımız Sn. Kadir BOZKURT’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
Burhan Sakallı ve Meclis Üyelerinden Hayırlı Olsun Ziyareti
MHP İl Başkanı Candemir'den Başkanımıza Hayırlı olsun Ziyareti
23 Nisan Başkanı Atahan Aydın
AŞAĞIKUZFINDIK MAHALLEMİZDE YAĞMUR VE ŞÜKÜR DUASI YAPILDI
Hamancı ailesinden Başkanımıza Hayırlı Olsun Ziyareti
Hamancı ailesinden Başkanımıza Hayırlı Olsun Ziyareti
Kümbet Muhtarımız ve Azalarından Başkanımıza Hayırlı Olsun Zİyareti
Denetimler Devam Ediyor
Kümbetakpınar'da Yağmur Suyu Çalışması Yaptık
Yenice Mahalle Sokaklarında Yol Çalışmamız
2019 Türk Dünyası Turizm Fakülteleri Stratejik İşbirliği Çalıştayı İlçemizde Yapıldı
Büyükşehir Belediyesine ait 19.11.2018 tarihli 495 Karar Sayılı Meclis Kararı ve İmar Plan Değişikliği Gerekçe Raporu
İlçemiz Kümbet Mahallesi 2-12 Pafta 1124 Parsele ait 1/1000 Ölçekli İlave Tadilat Uygulama İmar Planı İle İlgili 02/05/2018 Tarih ve 27 Sayılı Meclis Kararı İlanı.
İLAN KAMU KURUM VE KURULUŞLARINDA PERSONEL ÇALIŞTIRILMASINA DAYALI HİZMET ALIMI SÖZLEŞMELERİ KAPSAMINDA ÇALIŞANLARDAN SINAVA (YAZILI), (UYGULAMALI) GİRMEYE HAK KAZANANLAR AİT İSİM LİSTESİ VE SINAV TAKVİMİ.
Mülkiyeti belediyemize ait 7 adet taşınmazın açık arttırma usulü ile kiraya verilmesiyle ilgili ihale ilanı
İnönü İlçe Kaymakamlığı tarafından her ay düzenli olarak gerçekleştirilen İlçe Güvenlik Toplantısı Şehit Ali İhsan Aydın İlk Okulu’nda yapıldı.
Fen İşleri Ekiplerimiz ESKİ ve DSİ'nin görev alanı içerinde olmasına rağmen bu güne kadar her hangi bir çalışma yapmadıkları Ali Kaya Deresi’nde kanal temizlik çalışmaları tamamlandıktan sonra beton kısımlarda bakım onarım çalışması yaparak dere yatağını kışa hazır hale getirdiler.
İnönü ilçe Kaymakamlığı tarafından düzenlenen Halk Toplantısı Yörükyayla ve Seyitali Mahallelerimizde gerçekleştirildi.
Belediye Başkanımız Sayın Kadir BOZKURT’un gündeme getirdiği Kümbet Kavşağı genişletme çalışmaları başlatıldı.
Fen İşleri Ekiplerimiz İsmetpaşa Mahallesi Park Sokak’ta Stabilize malzeme serilmesi ve yol iyileştirme çalışması yaptı.
İlçe sakinlerimizden gelen talep üzerine Fen İşleri Ekiplerimiz İsmetpaşa Mahallemizde bulunan Kaya Sokakta Stabilize malzeme yayma ve yol iyileştirme çalışması gerçekleştirdi.
Oklubalı Mahallemiz de kilit parke taşı çalışmamız devam ediyor.
Belediye Başkanımız Sayın Kadir BOZKURT, İzmir'de duzenlenen Türkiye Turizm Fuarında ilcemizin standını ziyaret eden Valimiz Sayın Özdemir Çakacak'a ve ziyaretçilere İnönümüzü ve trustik değerlerimizi tanıttı.
İnönümüzün tarihi ve turistik mekanlarını tanıtmak için Travel Turkey İzmir fuarına katılım gerçekleştirdik.
Belediye Başkanımız Sayın Kadir BOZKURT İnönü İmam Hatip Ortaokulu Öğrencileri tarafından hazırlanan Mevlid-i Nebi programına katıldı.
yaklaşan kış öncesi Yenice Mahallede bulunan Ali Kaya deresinin yatağında biriken moloz ve toprak Fen İşleri Ekiplerimize bağlı iş makinelerimiz tarafından boşaltarak muhtemel sel ve taşkınlara karşı önlem alındı.
Belediye Başkanımız Sayın Kadir BOZKURT Dereyalak Mahallesindeki Engelli Kardeşimiz Enes'in Kilit Taşı Talebini Yerine Getirerek Engelleri Ortadan Kaldırdı.
24 Kasım Öğretmenler gününde öğretmenlerimizi yalnız bırakmayan Belediye Başkanımız Sayın Kadir BOZKURT Vehbi Koç ortaokulu konferans salonunda düzenlenen programa katıldı.
Belediye Başkanımız Sayın Kadir BOZKURT’un gündeme getirdiği ve bizzat takip ettiği Karayolları 14. Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan Kümbet Karla Mücadele İstasyonu ve Tuz Sundurması inşaatı tüm hızıyla devam ediyor.
Osmanlı imparatorluğunun kuruluşundan beri olan İnönü , kurtuluş savaşında da kendinden söz ettirdi. Bu nedenle İnönü halkının uzun zamandır kullandığı hak ederek “kuruluştan kurtuluşa” sloganını Türk Patent ve Marka kurumunda Eskişehir İnönü Belediyesi adına “Kuruluştan Kurtuluşa” ve “Kuruluştan Kurtuluşa İnönü” tescil edilmiş oldu.
Belediye Başkanımız Sayın Kadir BOZKURT’un Yenice Mahalle Ziyaretinde vatandaşlardan gelen THK ile Kılıç Park arasındaki köprünün yanındaki yolun altına yağmur suyu tahliye borusu talepleri Fen İşleri ekiplerimiz tarafından kısa sürede yapılarak arsalarda oluşan su birikme sorunu ortadan kaldırıldı.
Fen İşleri Ekiplerimiz Oklubalı Mahallemiz 1. Sokak'da Kilit Taşı Çalışmasını Tamamladı Hayırlı Olsun.
Fen İşleri Ekiplerimiz Oklubalı Mahallemiz İnce Sokak'da Kilit Taşı Çalışmasını Tamamladı Hayırlı Olsun.
Fen İşleri Ekiplerimiz Oklubalı Mahallemiz 2. Sokak'da Kilit Taşı Çalışmasını Tamamladı Hayırlı Olsun.
Belediyemizin Sponsorluğunu üstlendiği Oryantiring sporcularımız Elif Gökçe Avcı, Melike Aydın, Kadir Can Çakan ve Ayşe Akın 2016-2017 sezonunda ulusal ve uluslararası yarışmalarda önemli başarılara imza atarak İnönü'nün adına uluslararası yarışmalarda duyurdular .
Belediye Başkanımız Sayın Kadir BOZKURT’un düzenli olarak gerçekleştirdiği Mahalle ziyaretleri bugün Yenice Mahallemiz ile devam etti.
İlçemizde sonbahar temizlik çalışmalarımız devam ediyor...
Başkanımız Sayın Kadir BOZKURT önderliğinde kulüp ve sporculara destek vermeye ve öncülük etmeye devam ediyor.
Fen İşleri Ekiplerimiz Çiftçi Malları Koruma Başkanlığının talebi üzerine Gâvur Çayırı Mevkinde kanal açma çalışması yaptı.
Sulama Birliği Başkanlığının İstasyon Mevkinde Pancar Ekimi sahasında bulunan bazı yollardaki iyileştirme talebi üzerine Fen İşleri Ekiplerimiz bu yollarda stabilize malzeme yayarak yol iyileştirme çalışması yaptı.
Fen İşleri ekiplerimiz İsmetpaşa Mahallemizde stabilize malzeme yayarak yol iyileştirme çalışması yaptı.
İnönülü Hemşehrilerimiz Belediyemiz Kültür Turları Kapsamında Anıtkabir, 1. Meclis ve Hacı Bayram Camisini ziyaret ettiler.
Belediye Başkanımız Sayın Kadir BOZKURT’un düzenli olarak gerçekleştirdiği Mahalle ziyaretleri bugün Kümbet Mahallemiz ile devam etti.
Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün 79. Ölüm Yıl Dönümü anma programı gerçekleştirildi.
İlçemiz İlköğretim Okulu Öğrencilerinden Ali DİNAR ve Batuhan ATEŞ Belediye Başkanımız Sayın Kadir BOZKURT’ u makamında ziyaret ettiler.
Kültür turlarımız sürüyor.
Ekiplerimiz Kümbetakpınar Mahallemizde;yol iyileştirme çalışması yaptı.
Belediye Başkanımız Sayın Kadir BOZKURT’un düzenli olarak gerçekleştirdiği Mahalle ziyaretleri bugün Dereyalak Mahallemiz ile devam etti.
Mülkiyeti Belediyemize ait ilçe merkezimizde bulunan tarlaların açık artırma ihalesi yapıldı.
Kültür Gezilerimiz Devam Ediyor
CUMHURİYETİMİZİN KURULUŞUNUN 94'ÜNCÜ YIL DÖNÜMÜNÜ KUTLANDI
Belediye Başkanımız Sayın Kadir BOZKURT tarafından mahallelerde düzenli olarak gerçekleştirilen Mahalle Toplantımızı Oklubalı Mahallemizde yaptık.
Eskişehir PTT Baş Müdürlüğü görevine atanan Hüseyin Zengin beraberinde Baş Müdür Yardımcısı Sayın Oğuz Bilgehan ÖÇ ve Sayın Yusuf Zafer DEMİR ile birlikte Belediye Başkanımız Sayın Kadir BOZKURT’u makamında ziyaret etti.
Belediye Başkanımız Sayın Kadir BOZKURT’un talimatları kapsamında gerçekleştirilen Kültür Turları Bursa Gezisi doksan kişilik ilçe sakinimizin katılımı İle Devam Etti.
Belediye Başkanımız Sayın Kadir BOZKURT "Orman ve Su işleri Bakanımıza ilçemize yapılacak olan ve proje çalışmalarına başlanan kapalı devre sulama sistemi hakkındaki taleplerimizi ilettim. Göstermiş olduğu ilgiye teşekkür ederim."
Belediye Başkanımız Sayın Kadir BOZKURT’un talimatları doğrultusunda düzenli aralıklarda gerçekleştirdiğimiz çalışmalar kapsamında ilçe merkezi ve dış mahallelerdeki camilerimizde, çamaşırhanelerde, misafirhanelerde ve umuma açık yerlerde kış öncesi genel temizlik ve ilaçlama çalışması yapıldı.
İnönü İlçe Kaymakamlığı Tarafından her ay düzenli olarak gerçekleştirilen İlçe Güvenlik Toplantısı Şehit Ali İhsan Aydın İlk Okulu’nda yapıldı.
19 Ekim Muhtarlar Günü İlçemiz Cumhuriyet Meydanında gerçekleştirilen törenle kutlandı.
Türk Hava Kurumu (THK) tarafından Türkiye Yamaç Paraşüt Hedef Şampiyonası'nın Finali İlçemizde yapıldı. İnönü THK Tesislerinde yapılan Finale Belediye Başkanımız Sayın Kadir BOZKURT’un şehir dışında olması dolayısı ile Başkanlığa vekâleten Sayın Havva KARANALBANT DEMİRAĞ katıldı.
Belediye Başkanımız Sayın Kadir BOZKURT’un önemli projelerinden olan ve titizlikle takip ettiği İnler ve Aktif Fay Hattı rölöve Restorasyon Projesi'nde çalışmalar tamamlandı.
Belediye Başkanımız Sayın Kadir BOZKURT’un talimatları doğrultusunda; Belediyemizin Sulama Birliğine verdiği destek kapsamında Fen İşleri ekiplerimiz Tren Yolu üst geçidi giriş ve çıkışındaki yolun bozulan kısımlarda stabilize malzeme yayarak iyileştirme çalışması yaptı.
Belediye Başkanımız Sayın Kadir BOZKURT'un talimatları ile ekiplerimiz kışa hazırlık kapsamında ilçede bulunan parklardaki çocuk oyun grupları ile kullanımdan dolayı yıpranan oturma gruplarını elden geçirerek yenileme, boya, vernik, bakım ve onarım çalışması yaptı.
YÖK Yürütme Kurulu üyesi Sayın Prof. Dr. Mehmet ŞİŞMAN Belediye Başkanımız Sayın Kadir BOZKURT’u ziyaret etti.
Anadolu Üniversitesi Mimarlık Bölümü Öğrencileri Belediyemizin konuğu oldular. Öğrenciler Belediye Başkanımız Sayın Kadir BOZKURT’un talimatları doğrultusunda görevlendirilen halkla ilişkiler personelimiz eşliğinde Karargah Evi, Şeyh Kuddusi ile Alçengel Camii, THK İnönü Tesisleri, Aktif Fay Hattı ve İnönü Mağaralarını gezdiler.
Belediyemiz ile İller Bankası arasında yürütülen çalışmalar kapsamında İnönü Belediyesinin İmar Planlarına altlık oluşturmak amacı ile uçakla havadan görüntüleme çalışması Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünün uçağı ile yapıldı.
Belediye Başkanımız Sayın Kadir BOZKURT'un talimatları ile Fen İşleri ekiplerimiz; Aşağıkuzfındık Mahallemizde Sosyal Tesis bahçesinde hafriyat alımı ve çevre düzenlemesi ile Yukarıkuzfındık mahallemizdeki yollarda düzeltme çalışması yaptılar.
İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ile ortaklaşa gerçekleştirilen ve Eskişehir İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından hazırlanan “Kurtuluştan Cumhuriyete 2017” isimli gezi programı Kapsamında 67 çocuk İnönü Karargah Müzesini ve THK İnönü Tesislerini ziyaret ettiler.
Belediye Başkanımız Sayın Kadir BOZKURT’un talimatları ile Fen İşleri Ekiplerimiz pancar ekim sahalarında ve Sel Akarı mevkiinde çiftçilerimizin kullandığı tarla yollarına stabilize malzeme yaydı ve iyileştirme çalışması yaptı
Belediye Başkanımız Sayın Kadir Bozkurt Öğrencilere 15 Temmuz Millet Destanı Dergisini Hediye Etti...
Belediye Başkanımız Sayın Kadir BOZKURT, Kapalı Pazar yerinde Vatandaşlarımızın Muharrem Ayını Kutlayarak Aşure İkramında bulundu.
Belediye Başkanımız Sayın Kadir Bozkurt’un talimatları ile Fen İşleri ekiplerimiz İnönü Sulama Birliği ile birlikte Kandilli bölgesinde bulunan kanallarda dolgu ve yol çalışması yaparak çiftçimizin sorunlarını çözüme kavuşturmaya devam ediyor.
Fen İşleri ekiplerimiz Belediye Başkanımız Sayın Kadir BOZKURT'un talimatları ile mahalle içerisindeki yollara stabilize malzeme serme çalışmalarına Kümbetakpınar ve Kümbetyeniköy mahalleleri ile devam etti.
Ziraat Okulu Mezunları; ''50. yıl kutlamalarını'' kapsamında belediye personeli eşliğinde İnönü meydan Muharebelerinin Yönetildiği Karargâh Müzesini, mağaraları, yaz kış 26 derece sabit sıcaklıkta bulunan havuzları ve THK İnönü Tesislerini gezdiler.
Belediye Başkanımız Sayın Kadir BOZKURT, İlçemizde gerçekleştirilen 19 Eylül Gaziler Günü Anma Programına Katıldı.
Belediye Başkanımız Sayın Kadir BOZKURT, Şehit Ali İhsan AYDIN İlkokulunda Gerçekleştirilen 2017-2018 İlköğretim Haftası Kutlama Programına Katıldı.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Belediye Başkanlığı makamını temsili olarak devralan Şehit Ali İhsan Aydın İlköğretim Okulu Öğrencisi Enes Murat Belediye Başkanımız Sayın Kadir BOZKURT’u makamında ziyaret etti.
Belediye Başkanımız Sayın Kadir Bozkurt’un Başkanlığında İlçe Kaymakamı Sayın Mustafa Taş'ın da katılımı ile gerçekleştirilen toplantıda Sonbahar ve kış aylarında yapılacak çalışmalar ile 2018 yılında yapılacak yatırımlar değerlendirildi.
Kütahya'nın Domaniç ilçesinde başlayan, Bilecik'in Bozüyük ilçesine doğru ilerleyen yangınla mücadeleye Belediye Başkanımız Kadir BOZKURT'un talimatları ile Su Tankeri desteği veriyoruz
Belediye Başkanımız Sayın Kadir BOZKURT, Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü Bahçesinde düzenlenen Eskişehir Yunusemre Kültür ve Sanat Şöleni açılış programına katıldı.
Sayın Binali YILDIRIM'ın teşrif ettikleri Eskişehir STK Buluşmaları Programı gerçekleştirildi.
İnönü ilçe Kaymakamlığı tarafından düzenlenen Halk Toplantısı Esnemez Mahallesinde gerçekleştirildi.
İlçe Kaymakamlığı tarafından düzenlenen Muhtarlar Toplantısı Şehit Ali İhsan Aydın İlkokulu Toplantı Salonu'nda gerçekleştirildi.
Eskişehirli ünlü yazar ve fotoğraf sanatçısı Sayın Nejat İŞCAN Belediye Başkanımız Sayın Kadir BOZKURT’u makamında ziyaret etti.
Belediye Başkanımız Sayın Kadir BOZKURT, İnönü İlçe Emniyet Amirliğine atanan Murat Öz’ü makamında ziyaret ederek yeni görevinin şahsına ve ilçemize hayırlı olması dileklerini iletti.
Belediye Başkanımız Sayın Kadir BOZKURT, İnönü ilçe Kaymakamlığına atanan Mustafa TAŞ’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Belediye Başkanımız Sayın Kadir BOZKURT Belediye Meclis Üyelerimiz, AK Parti İnönü İlçe Başkanı Hasan KIRIKÇI ve İlçe Yönetimi ile birlikte Erenköy, Dereyalak, Aşağıkuzfındık, Esnemez ve Kümbetakpınar Mahallelerimizi ziyaret ederek hemşehrilerimizin bayramını kutladı.
Başkanımız Sayın Kadir BOZKURT ilçe merkezimizde gerçekleştirdiği ziyaretler de hemşehrilerimiz ile hasbihal ederek bayramlarını kutladı.
Belediye Başkanımız Sayın Kadir BOZKURT Oklubalı Mahallemizi ziyaret etti.
Belediye Başkanımız Sayin Kadir Bozkurt, Bayram namazını Orta Mahalle Camii'nde kıldı. Başkanımız Sayın Kadir Bozkurt Namaz çıkışı İlçe Kaymakamı Sayın Hasan Hüseyin Uzan ile birlikte vatandaşlarla bayramlaşıp sohbet etti.
Belediye Başkanımız Sayın Kadir BOZKURT'un talimatı ile her bayram öncesi olduğu gibi bu bayram da mezar ziyaretlerine giden hemşehrilerimize kabirlere dikmeleri için çiçek hediye ettik
Başkanımız Sayın Kadir BOZKURT İnönü Belediyesi Kapalı Pazar Yerinde Pazarcı esnafı ve hemşerilerimiz ile bir araya geldi.
Etkinlikler İlçe Kaymakamımız Sayın Hasan Hüseyin Uzan ve Belediye Başkanımız Sayın Kadir Bozkurt tarafından Cumhuriyet Meydanındaki Atatürk anıtına çelenklerin sunulması akabinde saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunmasıyla başladı
Başkanımız Sayın Kadir Bozkurt'un Katkılarıyla Eskişehir ve Bozüyük Dereyalaklılar Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin düzenlediği ve iki gün süren 7. Geleneksel Mercimek Festivali şenlik havasında yapıldı.
İstanbul Avcılar Gençlik Merkezi Havacılık Topluluğu üyesi gençlerimiz Belediye Başkanımız Sayın Kadir Bozkurt'u ziyaret ettiler.
Belediye Başkanımız Sayın Kadir Bozkurt önderliğinde başlatılan 'İnönü Belediyesi Spor ve Sosyal Yaşam Merkezi' inşaatı tüm hızıyla devam ediyor.
Belediye Başkanımız Sayın Kadir Bozkurt, AK Parti İnönü İlçe Başkanlığı 6. Olağan Kongresine katıldı.
Ak Parti Uşak Milletvekili Eskişehir Koordinatörü Sayın Alim Tunç, Belediye Başkanımız Sayın Kadir Bozkurt'un makamında ziyaret etti.
Belediye Zabıta ekibimiz yaklaşan kurban bayramı öncesi pazar yerlerinde denetimlerini sıklaştırdılar.
Belediyemiz sponsorluğunda Oryantiring sporunda ilçemizi dereceler alarak temsil eden Elif Gökçe Avcı, Başkanımız Sayın Kadir Bozkurt'a ve İnönü Belediyesine desteklerinden dolayı teşekkür mektubu gönderdi.
Belediye Başkanımız Sayın Kadir Bozkurt, Belediye Meclis Üyeler ile birlikte Aşağıkuzfındık Mahallemizi ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet etti.
İnönü Belediye Başkanı Sayın Kadir Bozkurt’un Bayramı öncesi başlattığı bayram temizliği seferberliği Kümbetyeniköy Mahallesi ile devam etti.
İnönü Belediye Başkanımız Kadir Bozkurt tarafından başlatılan temizlik seferberliği Kümbet Akpınar Mahallemizde tamamlandı.
İnönü Belediye Başkanımız Kadir Bozkurt tarafından başlatılan temizlik seferberliği Kümbet Mahallemizde tamamlandı.
Yaklaşan Kurban Bayramı Öncesi İnönü Belediye Başkanımız Sayın Kadir Bozkurt tarafından başlatılan temizlik seferberliği Erenköy Mahallesinin temizlenerek bayrama hazır hale getirilmesi ile devam etti.
Belediye Başkanımız Sayın Kadir Bozkurt’un Kurban Bayramı öncesi mahallelerde başlattığı bayram temizliği seferberliği İnönü İlçemiz Yörükyayla ve Seyitali Mahallelerinde hafta sonuda aralıksız devam ediyor.
İnönü Belediye Başkanımız Sayın Kadir BOZKURT, talimatları ile başlatılan bayram temizliği seferberliği çalışmalarını yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında bilgi aldı ve Esnemez Mahallesi sakinleri ile sohbet etti.
İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt, İlçe Jandarma Komutanlığına atanan Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Yakup İlhan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Belediye Başkanımız Sayın Kadir Bozkurt’un Kurban Bayramı öncesi mahallelerde başlattığı bayram temizliği seferberliği İnönü İlçemiz Aşağıkuzfındık ve Yukarıkuzfındık Mahalleleri ile devam ediyor.
İnönü Belediye Başkanımız Sayın Kadir Bozkurt yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde ilçe çapında bayram temizliği seferberliği başlattı.
Eskişehir’in sevilen sanatçılardan Cenk Gündoğmuş, yeni albümünün tanıtım çalışmaları kapsamında şarkı sözü yazarı Caner Şahin ve Menajer İsmail Şahin ile birlikte İnönü Belediye Başkanımız Sayın Kadir BOZKURT’u makamında ziyaret etti.
Belediye Başkanımız Sayın Kadir BOZKURT’un talimatları ile ilkbahar aylarında başlatılan haşere ve sinekle mücadele çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.
İnönü Belediye Başkanımız Sayın Kadir Bozkurt, İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürü Cihan Taktekin ve İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Rahmi Ünal İle birlikte İnönü Belediyesi tarafından başlatılan kursta yüzme eğitimi alan öğrencileri ziyaret etti.
Ford Otosan İnönü Fabrikası düzenlenen ödül töreninde İnönü Belediye Başkanımız Sayın Kadir Bozkurt, "Hayat Kurtarma" kategorisinde ödüle layık görülen Ford Otosan Sağlık ekibine plaketlerini takdim etti.
Belediyemiz Tarafından düzenlenen 4. Geleneksel Halı Saha Futbol Turnuvası'na katılan Takımlarımız.
İnönü'de İlçe Müftülüğü ve Emniyet Amirliği işbirliği ile ''Karayolları Trafik güvenliği Stratejisi ve Eylem Planı'' kapsamında Çocuklar için Trafik Eğitimi (Trafik Dedektifleri) Projesi'' ile yaz tatilinde kuran kursuna giden yaklaşık 100 çocuğa mezkur bilincin kazandırılması adına eğitim verildi.
Belediye Başkanlığımızca çiftçilerimizin hububatlarının yoğun yağış durumunda zarar görmemesi için Kapalı Pazaryeri tahsis edildi.
Belediye ekiplerimiz tarafından Yenice mahalle çamaşırhanesi yanında bulunan yalağın etrafında düzeltme çalışmaları yapılıyor. Pazaryeri parkının etrafında ise tahrip olmuş kaldırımların düzenleme çalışmaları gerçekleştiriliyor.
Belediye Ekiplerimiz tarafından Orta Mahalle Muhtarlık Binasını da kapsayan Uçar Park'ın çevresinde yürütülen kaldırım taşı döşeme ve düzenleme çalışmaları devam ediyor..
Belediye Başkanımız Sayın Kadir Bozkurt, Spor ve Sosyal Yaşam Merkezi inşaat alanını inceledi.
İnönü Belediye Başkanlığının konuğu olarak ilçemize gelen Kazakistan Çimkentli öğrenciler Belediye Başkanımız Sayın Kadir Bozkurt'u ziyaret ettiler
Belediye ekiplerimiz tarafından çöp konteyneri sterilizasyon çalışması devam ediyor.
İnönü Belediye Başkanımız Sayın Kadir Bozkurt, İnönü İlçesine bağlı Aşağıkuzfındık Mahallesi ‘de devam eden arkeolojik kazı çalışmalarının yürütüldüğü Kanlıtaş Höyük kazı alanını ziyaret etti.
İnönü Belediyesi ve Halk Eğitim Merkezi İşbirliği ile İlçe Pınarbaşı Havuzları'nda 7-15 yaş arası toplam 90 çocuğa yüzme kursu veriliyor.
Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğü tarafından,Oklubalı Mahallemiz'de bulunan Bayırbaşı Mevkii'nde belirlenen alana çocuklarımız için park alanı oluşturmak üzere oyun grupları yerleştirildi.
İlçe Jandarma Komutanlığı'na yeni atanan Kıdemli Başçavuş Yakup İlhan Belediye Başkanımız Sn.Kadir Bozkurt'u makamında ziyaret etti.
Belediye ekiplerimizce , Şantiye alanımızın yanındaki futbol sahasını da kapsayan alan 50 direk ve 150 metre tel kullanılarak koruma altına alınmıştır.
Belediye ekiplerimizce Pınarbaşı Havuzları Piknik Alanı'nın yanında çöplük alanına dönüşen alanda temizleme ve düzenleme çalışması yapıldı.
lçe Kaymakamlığı tarafından Şehit Ali İhsan Aydın İlkokulu Konferans Salonu'nda düzenlenen güvenlik toplantısı Kaymakamımız Sn.Hasan Hüseyin Uzan başkanlığında gerçekleşen toplantıya ; Belediye Başkan Vekilimiz Sn. Kadir Turan ,İlçe kurum amirleri ve muhtarlar katıldı.
Belediye ekiplerimiz tarafından bugün Oklubalı Mahallemiz'de hummalı bir temizlik çalışması yürütülüyor.
Belediye Başkanımız Sn.Kadir Bozkurt İnönü'den ayrılan İlçe Jandarma Komutanı Kd. Bşvş. Caner Aldıkaçtı'ya plaket takdiminde bulundu.
İnönü Belediyesi Fen İşleri ekiplerince İlçemiz Hamamönü Sokak'ta belirlenen 254 metrekarelik alanda 'İnönü Belediyesi Spor ve Sosyal Yaşam Merkezi' inşaatına başlandı.
İnönü Belediyesinin bu yıl 4.sünü organize ettiği Halısaha Futbol Turnuvası'nı Başkanımız Sn. Kadir BOZKURT ziyaret etti.
Başkanımız Sn Kadir BOZKURT canlı yayına katılarak 1 yıl önce bugün yaşananları Eskişehirlilerle paylaştı.
İnönü Belediyesi Olarak 15 Temmuz Milli Birlik ve Demokrasi Gününde vatan nöbetininde Valilik Meydanı'nda çay ve su ikramı için standımızı kurduk
Belediyemiz ve Türkiye Oryantiring Federasyonu arasında gerçekleştirilen protokol sonrası 12- 18 yaş gurupları arasında on günlük kamp programı THK İnönü Tesislerinde düzenlenen kapanış programı ile tamamlandı.
15 Temmuz Şehitlerini Anma ,Demokrasi ve Birlik Günü Programı kapsamında ; Belediye Düğün Salonumuz'da resim sergisi açılışı yapıldı.
15 Temmuz Şehitlerini Anma ,Demokrasi ve Birlik Günü Programı, İlçemiz Mezarlıklarında Şehit kabir ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi ile başladı.
Belediyemiz tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen sporun,dostluğun,kardeşliğin ve paylaşımın çoğaltıldığı Geleneksel Halı Saha Futbol Turnuvası başladı.
Belediyemiz tarafından geçlerimize kurs ve tatil imkanı sağlamak amacıyla ;Türkiye Oryantiring Federasyonuna bağlı ülkemizin dört bir yanından gelen 12-14-16 ve 18 yaş gruplarından 85 öğrenci ile alanında uzman 14 eğitmen oryantiring sporunu tanıtmak üzere İnönü THK tesislerinde 10 gün misafir edilecek.
İnönü ilçesi Oklubalı mahallesi Yurtbay seramik fabrikası 1/1000 ölçekli imar plan değişikliği ve imar planı açıklama raporu.
Belediye ekiplerimizce, Mahmut Durmaz Caddesi ve Kaymakamlık lojmanları yolunda yürütülmekte olan stabilize yol çalışmalarını Belediye Başkanımız Sn.Kadir Bozkurt yerinde inceledi.
Belediye Başkanımız Sn.Kadir Bozkurt ve Meclis üyelerimiz cuma namazı öncesi Yenice Mahalle'de vatandaşlarımızla bir araya gelerek hasbihal etti.
Belediye Ekiplerimiz hasar verilen Cumhuriyet Parkı'ndaki bank ve fitness aletlerini tamir ederek kullanıma açtılar.
Vatandaşlarımızın yaz aylarında güneşten, kış aylarında da yağıştan korunmaları amacıyla Anıt Park, Üçgen Park ve Kılıç Park 'a kamelya konuldu.
İsmetpaşa Mahallesi'nde bulunan Cumhuriyet Parkı'ndaki bank ve fitness aletlerine zarar verildi.
İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından düzenlenen 4. Geleneksel Tarla Günü programı Erenköy Mahallesi ve Yenice Mahalle'de yapılan sunumlarla gerçekleştirildi.
İlçe girişimizin göz bebeği 15 Temmuz Şehitleri ve Demokrasi parkına vatandaşlarımızın yaz aylarında güneşten, kış aylarında da yağıştan korunmaları amacıyla kamelyalar konuldu.
İlçemiz İsmet Paşa Mahallesi'nde müşterek olarak, vatandaşların sorunlarının dinlenmesi amacıyla cuma namazını müteakip "halk toplantısı'' düzenlendi.
Belediye ekiplerimizce Mahmut Durmaz Caddesi ve Kaymakamlık lojmanları yolunda stabilize yol çalışmaları devam etmektedir.
Yaz mevsiminin gelmesi ile Belediye ekiplerimizce düzenli olarak akşam saatlerinde sinek ve haşerat ilaçlama çalışmaları yapılmaktadır.
Ramazan Bayramı münasebetiyle düzenlenen Kaymakamımız Sn.Hasan Hüseyin Uzan, Belediye Başkanımız Sn.Kadir Bozkurt ve Belediye meclis üyelerimizin katıldığı bayramlaşma programı, bayram namazı sonrasında Yeşil Cami' de vatandaşlarımızla bayramlaşma ile başladı.
Belediyemiz tarafından organize edilen, Ramazan Bayramı Arefesine özel muhteşem bir programla çocuklarımız ile ramazana veda edip bayrama merhaba dedik.
Ramazan Bayramı Arefesi münasebeti ile Belediye ekiplerimizce mezarlıklarda ücretsiz çiçek dağıtımı yapıldı.
Dün akşamki Merkez İftar Yemeği öncesinde Kapalı Pazaryeri yanında hazılanan alanda, unutulmaya yüz tutmuş kültür ögelerimizden 'Ceviz Oyunu' oynandı.
Belediyemiz tarafından düzenlenen 2017 iftar programı kapsamında İlçe Kapalı Pazaryeri'nde vatandaşlarımızın yoğun katılımı ile gerçekleşti.
Belediye ekiplerimizce Anıt Park'ta hummalı bir aydınlatma çalışması gerçekleştiriliyor.
Belediye Başkanımız Sn.Kadir Bozkurt pazaryeri esnafımıza ve alışveriş yapan vatandaşlarımıza ziyarette bulundu.
İlçemizin geleceği ve iftiharı çocuklarımızdan bir grup, büyük bir manevi şuur bilinci göstererek Belediye Başkanımız Sn. Kadir Bozkurt'a Kadir Gecesi kutlamasında bulundular.
İnönü Belediyesi personeli iftar yemeğinde buluştu.
2017 İftar Programımız kapsamında bu akşamki iftarımızı Oklubalı Mahallemiz'de ikamet eden vatandaşlarımızla yaptık.
2017 İftar Programımız kapsamında bu akşamki iftarımızı Aşağı Kuzfındık ve Yukarı Kuzfındık Mahallemiz'de ikamet eden vatandaşlarımızla A.Kuzfındık Sosyal Tesisimiz'de yaptık.
2017 İftar Programımız kapsamında bu akşamki iftarımızı Dutluca Mahallemiz'de ikamet eden vatandaşlarımızla yaptık.
Belediyemiz'de İŞKUR TYP (Toplum Yararına Projesi) kapsamında görev alan personellere İş sağlığı ve güvenliği semineri verildi.
2017 İftar Programımız kapsamında bu akşamki iftarımızı Kümbet Yeniköy Mahallemiz'de ikamet eden vatandaşlarımızla yaptık.
2017 İftar Programımız kapsamında bu akşamki iftarımızı Dereyalak Mahallemiz'de ikamet eden vatandaşlarımızla Dereyalak Sosyal Tesisimiz'de yaptık.
Belediyemiz tarafından İlçemizde bulunan Şehit ailelerimize ve Gazilerimize iftar yemeği düzenlendi
2016–2017 Eğitim öğretim yılı bu gün karne dağıtımı son buldu.İnönü'de eğitim gören yaklaşık 1000 öğrenci bu gün karnelerini aldı.
2017 İftar Programımız kapsamında bu akşamki iftarımızı Kümbet Mahallemiz'de ikamet eden vatandaşlarımızla yaptık.
Belediye ekiplerimizce Yeni Şantiye Alanımız'da yürütülen çevre düzenleme ve kilittaş çalışmaları devam ediyor.
İnönü Belediyesi ile Karayolları Genel Müdürlüğü arasında yapılan görüşmeler neticesinde Kümbet Mevkii'nde mart ayında başlatılan alt geçit çalışmaları devam ediyor.
2017 İftar Programımız kapsamında bu akşamki iftarımızı Kümbet Akpınar Mahallemiz'de ikamet eden vatandaşlarımızla yaptık.
İnönü Anaokulu öğretmen ve öğrencilerinin hazırlamış olduğu ''Geçmişten geleceğe İz Bırakanlar'' 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılsonu programı etkinliği Şehit Ali İhsan Aydın İlkokulu Sanesi'nde gerçekleştirildi.
Yoğun yağış sonrasında yollarda oluşan yarıklar doldurularak çalışmalara devam ediliyor.
Yoğun yağış sonrasında İlçemiz'de gerçekleşen su baskını önleme çalışmalarında yardımımıza yetişen AFAD, Bozüyük Belediyesi ve TANAP çalışanlarına sonsuz teşekkür ederiz.
2017 İftar Programımız kapsamında bu akşamki iftarımızı Erenköy Mahallemiz'de ikamet eden vatandaşlarımızla yaptık.
Türkiye Oryantiring Federasyonu 2016-2017 ligi sonunda İnönü Belediyesi'nin logosunu formalarında taşıyan Oklubalıspor 16 yaş kızlarda Türkiye 2.si, 20 yaş erkeklerde Türkiye 3.sü oldu.
Şehit Ali İhsan Aydın İlkokulu Toplantı Salonu'nda muhtarlar toplantısı gerçekleştirildi.
2017 İftar Programımız kapsamında bu akşamki iftarımızı Esnemez Mahallemiz'de ikamet eden vatandaşlarımızla yaptık.
İlçemiz Şehit Ali İhsan Aydın İlkokulu'nda 1. sınıf öğrencilerinin ve öğretmenlerinin hazırlamış olduğu ''Okuma Bayramı Programı '' gerçekleştirildi.
İnönü Belediyesi 2017 iftar programı kapsamında bu akşamki iftar yemeği Seyitali Mahallesi'nde ikamet eden vatandaşlarımızla yenildi.
Belediye Başkanımız Sn.Kadir Bozkurt İlçemiz'e yeni atanan Emniyet Amiri Erol Kıraner'i makamında ziyaret etti.
2017 İftar Programımız kapsamında bu akşamki iftar yemeğini Yörükyayla Mahallesi'nde ikamet eden vatandaşlarımızla yedik.
231-242 Ada Uygulama İmar Planı Değişikliği
Küpeliler Aş. Enerji Nakil Hattı Uygulama İmar Planı Değişikliği
İlçemiz Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi’nde bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen Geleneksel Gençlik Şöleni düzenlendi.
Belediye Başkan Vekilimiz Sn.Ali Erol ve İnönü Sulama Birliği Başkanı Sn.Halil Hüçükçiftçi iki kurumun beraber yürüttüğü çalışmaları yerinde takip ediyor
İnönü Halk Eğitim Merkezi'nde 2016-2017 sezonunda; hat, sim sırma, makine nakışı, giyim ve el sanatları gibi bu yıl açılan 48 kursta eğitim alan öğrencilerin yapmış oldukları çalışmaların sunulduğu yıl sonu sergisinin açılışı gerçekleştirildi
Emekli olarak ayrılan ya da kurum değiştiren İnönü Belediyesi emektarı personeller için İnönü Pınarbaşı Havuzları'nda veda yemeği düzenlendi.
nönü Sulama Birliği ve İnönü Belediyesi işbirliği ile İlçemiz içinden geçen Sarısu'da temizleme çalışmaları yapıldı.
Bugün Dutluca, Aşağı Kuzfındık ve Erenköy mahallelerimizde eş zamanlı yağmur duası programı vardı
Oklubalı Mahallemiz'deki yağmur ve şükür duası programı vatandaşlarımızın yoğun katılımı ile gerçekleştirildi.
19 Mayıs Atatürk'ü Anma,Gençlik ve Spor Bayramı münasebeti ile İlçemiz Kapalı Pazaryeri'nde kutlama programı gerçekleştirildi.
Arsa birim değer Takdir Komisyonu'nda 2018 yılı ve müteakip yıllarda uygulanmak üzere arsalara ait birim değerleri oy birliği ile kabul edildi.
İlçemiz Anaokulu öğrencileri bir yıl boyunca yapmış oldukları çalışmalarını düzenlemiş oldukları sergide tanıttılar.
Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde bugün düzenlenen programla 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı'nda mezun olan öğrenciler için tören gerçekleştirildi.Mezuniyet Töreni İlçe Kaymakamız Sayın Hasan Hüseyin Uzan, Belediye Başkanımız Sn.Kadir Bozkurt,İlçe kurum amirleri öğretmenler ve vatandaşların da katılımıyla gerçekleşti.
Oklubalı Sabri Kahvecioğlu Ortaokulu öğrencileri tarafından düzenlenen ve Milli Eğitim Bakanlığı ile TÜBİTAK tarafından ortaklaşa yürütülen "TUBİTAK 4006 Bilim Şenliği"nin açılışı yapıldı.
Ufka Yolculuk Kuran-ı Kerim Meali Bilgi Yarışması sonucunda İlçemiz'de dereceye giren katılımcılara Belediye Başkanlığımızca temin edilen hediyeler ve başarı belgeleri verildi.
Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Resim Öğretmeni Esme Tokatlı,Matematik Öğretmeni Sibel Şahin ve öğrenciler tarafından hazırlanan Resim ve Matematik Materyalleri Sergisi'nin açılışı yapıldı.
İnönü Belediyesi sponsorluğu ile oryantiring sporunda İlçemiz'i gururla temsil eden Elif Gökçe Avcı farklı bir alanda (koşu) başarı kazanarak Bozcaada'da ikinci oldu.
Dereyalak Mahallemiz'deki yağmur ve şükür duası programı gerçekleştirildi.
Belediyemiz sponsorluğu ile Türkiye'nin dört bir yanında düzenlenen Oryantiring Şampiyonalarına katılan sporcularımız bir başarıya daha imza attı.
Dereyalak ve Aşağı Kuzfındık Mahallelerimiz'de yapımı tamamlanan Sosyal Tesislerimiz'in çevre düzenlemesi ve yeşillendirme çalışmaları devam ediyor.
Başkanımız Sn.Kadir Bozkurt ve Başkan Yardımcımız Sn.Mehmet Kepez, Fen İşleri Şantiyesi'nde yapılan çalışmaları yerinde denetledi.
Belediyemiz amatör spor kulüpleri ve oryantiring sporundan sonra ata sporumuz güreşe de öncülük ediyor.
Belediye ekiplerimizin de tam destek verdiği İnönü Sulama Birliği'nin bölgede yürüttüğü çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor..
İlçemiz Kümbet ve Kümbet Akpınar Mahalleleri'nde ikamet eden vatandaşların sorunlarının dinlenmesi,mahallelerde yapılan ve yapılması planlanan projelerin gömrüşülmesi amacıyla cuma namazını müteakip "halk toplantısı" yapıldı.
İlçemizde ''Çocuk Odaklı Çalışan Kurumların Koordinasyonu'' Çalıştayı yapıldı.
İlçemiz'de, geleneksel hale gelen yağmur ve şükür duası programı gerçekleştirildi.
Belediye Kültür Turlarımız kapsamı'nda bu yıl 2. sini düzenlediğimiz seferle toplam 6 otobüs 270 kişi Çanakkale'ye gidildi.
Belediye Kültür Turlarımız kapsamı'nda toplam 7 otobüs 300 kişi Çanakkale'deydik.
Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde Kaymakamımız Sn.Hasan Hüseyin Uzan ,Belediye Başkan Vekili Sn.Ali Erol ve kurum amirlerinin katılımı ile Kutlu Doğum Haftası Kutlama programı yapıldı.
Belediye ekiplerimizce Dutluca Mahallemiz'de temizlik çalışması yapıldı.
Oklubalı Mahallemiz'de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebeti ile kutlama programı düzenlendi.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı İlçemiz'de coşkuyla kutlandı.
Belediye ekiplerimizce Aşağı Kuzfındık Mahallemiz'de temizlik çalışması yapıldı.
Belediye Başkanımız Sn.Kadir Bozkurt, ‘23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’ dolayısıyla makam koltuğunu Şehit Ali İhsan Aydın İlkokulu 3.sınıf öğrencisi Enes Murat’a devretti.
Belediye ekiplerimizce Kümbet Mahallemiz'de temizlik çalışması yapıldı.
Vehbi Koç Ortaokulu Konferans Salonu'nda Okul öğretmenlerinin ve öğrencilerinin hazırladığı etkinlik sonrasında ise İlçe Müftülüğümüz'ün hazırlamış olduğu kutlama programı gerçekleştirildi.
Belediye ekiplerimizce Kümbet Akpınar Mahallemiz'de temizlik çalışması yapıldı.
Şehit Ali İhsan Aydın İlkokulu ve Oklubalı Sabri Kahvecioğlu İlkokulu'nda ''Keloğlan'ın Becerikli Eşeği'' isimli oyunu sergilediler.
Belediye ekiplerimizce Esnemez Mahallemiz'de temizlik çalışması yapıldı.
Belediye ekiplerimizce Yörükyayla Mahallemiz'de temizlik çalışması yapıldı.
Belediye ekiplerimizce Seyitali Mahallemiz'de temizlik çalışması yapıldı.
Belediye ekiplerimizce Erenköy Mahallemiz'de temizlik çalışması yapıldı.
Cuma Programı Yörükyayla'da Gerçekleştirildi...
İnönü Zaferleri'nin 96.Yıldönümü Kutlama Programı kapsamında Belediye Konferans Salonu'nda ''İNÖNÜ'NÜN DEĞERLERİ'' isimli panel gerçekleştirildi.
İnönü Zaferleri'nin 96.Yıldönümü münasebetiyle düzenlenen kutlama programının 3.gününde Kutlamalar Genelkurmay Mehteran Birliği'nin konseri ile başladı.
İnönü Zaferleri'nin 96.Yıldönümü münasebetiyle düzenlenen kutlama programının 3.günü sonunda Fener Alayı ve CD Gala Gecesi vardı
İnönü Zaferleri'nin 96.Yıldönümü münasebetiyle düzenlenen kutlama programının 3.günü sonunda Fener Alayı ve CD Gala Gecesi vardı.
İnönü Zaferleri'nin 96.Yıldönümü münasebetiyle düzenlenen kutlama programının 4. ve son gününde hep beraber İnönü şehitliğine yürüdük.
50 mahalle muhtarı Belediyemiz'i ziyaret etti.
Oyuncu ve yöneticiler ile biraraya gelinerek görüş alışverişinde bulunuldu.
İlçemiz'de yapılması düşünülen,talep edilen veya öneride bulunulacak konular üzerinde görüşüldü.
Şehrimiz'in önemli sanatçılarından Hira Sabahat Tuna 'nın katılımıyla gerçekleşen programa kadınlarımız yoğun ilgi gösterdi.
İnönü Spor Kulübü Başkanı Semih Ünsal ve Yönetim Kurulu üyeleri; Sn.Kadir Bozkurt'a ve Belediye Meclis Üyemiz,aynı zamanda İlçe'de gençlik ve spordan sorumlu Ali Erol Bey'e ziyarette bulundular
ŞAHİN MİN.LTD ŞTİ ÇED DUYURUSU
İlçemiz Şehit Ali İhsan Aydın İlkokulu Konferans Salonu'nda muhtarlar toplantısı yapıldı.
Oklubalı Mahallesi ziyaret edildi.
KÜMBET AKPINAR MAHALLESİ 1/1000 ÖLÇEKLİ UYGULAMA İMAR PLANI (ÖZEL İŞLETMEYE AİT YENİ SANAYİ ALANI)
İkincisini düzenlediğimiz kızak şenliği organizasyonu yine vatandaşların yoğun katılımıyla muhteşem gerçekleşti.
200 adet domuz fişeği Belediyemizce teslim edilmiştir.
Belediyemizce kar sıyırgıları muhtarlara verilmiştir.
İlçemiz orta okul öğrencilerine yönelik olarak düzenlenen Bursa Gezisi; Bursa Büyükşehir Belediyesi ekibinin karşılaması ve Kent Müzesi ziyareti ile başladı
Bütün anaokullarında uygulanmakta olan okul öncesi eğitim, Değerleri Tanıtma Projesi kapsamında "Geçmişten Geleceğe İz Bırakanlar" konulu program düzenlendi.
Hizmet-İş Sendikası ile İnönü Belediyesi arasında yürütülen Toplu İş Sözleşmelerinde tüm maddeler üzerinde anlaşma sağlandı.
Kapalı pazaryerinde ve İlçe merkezinde incelemelerde bulunmuşlardır.
Bem-Bir-Sen ile İnönü Belediyesi arasında 2017 yılı için Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi imzalandı.
Belediye Nikah Salonu'nda İnönü Savaşları ve İnönü Konulu konferans verildi.
Seyitali ve Yörükyayla Mahalleleri ziyaret edildi.
2016 Yılının son mahalle toplantısı Yenice Mahalle'de meşhur Dedeler Kahvesi'nde yapıldı.
Thk İnönü Havacılık Eğitim Merkezi'nde yenen yemeğin ardından ''2017 Vizyon Toplantısı'' yapıldı.
Mahalle'de devam eden çalışmalar ve yapılması planlanan projeler üzerine konuşuldu
ilçemiz Vehbi Koç Orta Okulu'nda Güvenlik Toplantısı yapıldı
Mahalle'de devam eden çalışmalar ve yapılması planlanan projeler üzerine konuşuldu
Başkan Yardımcımız Sn.Mehmet Kepez ülkemizin geçirdiği bu sıkıntılı süreçte bir ve diri olmamızın önemini vurguladı.
Toplantıda vatandaşların sorularıni cevaplayıp istekler üzerine notlar alınırken , Mahalle'de devam eden çalışmalar ve yapılması planlanan projeler üzerine konuşuldu
bir tır dolusu '500 çuval' un 15.12.2016 tarihinde Gaziantep Karkamış AFAD görevlilerine teslim edilmiştir.
Bu haftaki halk toplantımız Çarşı mahallemizde yapıldı.
Belediyemizin cok amacli salonunda Havacilik sporuyla ilgilenen profesyonel ya da amatör arkadaslarimiza seminer
Dereyalak Mahallemiz'de Cuma Namazı'nı müteakip Halk Toplantısı yapıldı.
Yenileme çalışması
Toplantıda İlçe'de devam eden çalışmalar ve yapılması planlanan projeler üzerine konuşuldu.
Erenköy Mahallemiz'de Cuma Namazı sonrası Halk Toplantısı
Vali Azmi Çelik ve Kaymakamımız Sn.Enver Özderin mahalle muhtarlarımızla bir araya geldi.
İnönü Belediyesi'nin sponsorluğuyla Furkan Tecelli ve Elif Gökçe Avcı farklı kategorilerde yine birincilik kürsüsüne çıktı.
24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ DOLAYISIYLA BELEDİYEMİZCE YEMEK VERİLDİ.
Toplantıda Aşağı Kuzfındık Mahallesi'nde ikamet eden vatandaşlarımız'ın beklentileri
15 temmuz demokrasi ve şehitler parkımıza tabela
Antrenörü İlyas Avcı ile beraber Belediye Başkanımız Sn.Kadir Bozkurt'a ziyarette bulunan Elif desteklerinden dolayı Başkanımız'a teşekkür ederek başarı sözü verdi.
Milletvekilimiz sn.Emine Nur Günay inonuyu ziyaret etti
Pazaryerinde aşure dagitildi
Çelenk bırakma törenini yapildi.
Vehbi koç okulu öğrencilerine ziyaret
Aşağı kuzfındık çok amaçlı sosyal tesisimiz hizmete açılmak üzere
rutin muhtarlar toplantısı gerçekleştirildi.
Dereyalak Mahallemiz'de devam eden ''Çok Amaçlı Sosyal Tesis'' yapım çalışmaları son bulmak üzere.. Tesisimiz en kısa sürede tamamlanıp vatandaşlarımızın hizmetine sunulacaktır.
3. geleneksel futbol turnuvamız sona erdi
30 Ağustos Zaferinin 94. Yılı Kutlama Töreni Programı'nda Kаymаkаm Envеr Özdеrin, İlçе Jаndаrmа Kоmutаnı Kıdеmli Bаşçаvuş Cаnеr Aldıkаçtı, Bеlеdiyе Bаşkаnı Kаdir Bоzkurt vе İlçе Emniyеt Amiri Sinan Öztürk'ün yаnı sırа kurum amirlerinin kаtılımıyla İlçe Cumhuriyet Meydanı'nda saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile gerçekleşen Çelenk Bırakma Töreni yapıldı.Astsubay Osman Şahin'in günün anlam ve önemini belirten konuşmayı yapmasının ardından kutlamaların kabulü için İlçe Kaymakamlık Binası'na geçildi.
Sayın Valimiz Azmi Çelik Belediyemiz'e ziyaretinin ardından İlçe Ziraat Odası Başkanlığı'na misafir oldu.İlçemizde yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında bilgi alıp fikir alışverişinde bulunuldu.
2. GELENEKSEL SÜNNET ŞÖLENİMİZİ YAPTIK
İnönü Belediyesi ile Gün Işığı Yardımlaşma Derneği'nin birlikte yaptığı çalışmayla toplanan malzemeleri taşıyan TIR, dualar eşliğinde yola çıktı
Belediyemiz Fen İşleri Memurluğu tarafından yürütülen Cumhuriyet Caddesi devamındaki İlçe Kaymakamlığı Lojmanları yol çalışması sona ermek üzere.
Belediyemiz, her yıl olduğu gibi bu yıl da iftar programlarıyla hemşehrilerimizi ; her mahallede ayrı ayrı verilen iftar yemeklerinde bir araya getirecek.
Belediyemiz ve Eskişehir Kamu Hastaneleri Birliği işbirliğiyle Belediye Düğün Salonumuz'da konferans gerçekleştirildi.
31 MAYIS 2016 ( Saat: 16.30'a kadar)
Kardeşlik ve birliktelik üzerine verilen konferans ,ilahi ve şiirlerin okunup görsel sunumların yapıldığı etkinliğe katılım yoğundu
KÜMBET'TE YAĞMUR DUASI YAPILDI
23 NİSAN İNÖNÜ'DE COŞKUYLA KUTLANDI
Bursa Artı Sanat Eğitim ve Kültür Derneği İnönü'yü gezdi
HAMAM PROJESİNE BAŞLANDI !!! Yıllarca hamam olarak kullanılan metruk binanın yıkılmasıyla hamam projemizde ilk adım atıldı.Zemin hazırlama çalışmalarının ardından temel altı iki katlı 3 milimetrelik memdran kullanılarak izolasyon sağlandı.Grobetonu atılmasının sonrasında radyetemel imalatına başlanmasıyla beraber soğuk demir işçiliği devam etmektedir..
Eskişehir Kanatlı Alışveriş Merkezi'nde ''Resim,karikatür ve fotoğraflarla İNÖNÜ'' sergimizin açılışını gerçekleştirdik.
Pınarbaşı Havuzları Piknik Alanına kamp kuran STK(Sivil toplum kuruluşu)'ları ziyaret edildi.
İnönü Zaferleri'nin 95. Yıl etkinlikleri kapsamında düzenlenen ; ''Makus Talihin Yenildiği Yurt İnönü'' adlı sempozyum, Belediye Konferans Salonumuz'da gerçekleştirildi.
İnönü Zaferleri' nin 95. yılı 1 Nisan günü etkinlikleri Cumhuriyet Meydanı' nda çelenklerin konulması ve konuşmaların yapılması ile başladı. Sonrasında Kapalı Pazaryeri' nde yemek yenilip Türk Hava Kurumu' ndaki programa geçildi. Burada Caner AkKurt' un "Uzun bir yolda bitmeyen şarkımız; Nuri Demirağ" konulu konferansı ve hava gösterileri yapıldı.Tüm etkinlikler halkımızın yoğun ilgisiyle karşılandı.
İlçemizde faaliyet gösteren Ford Otosan'ın Ecotorq motorlarıyla ilgili açılış ve tanıtım toplantısı; Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sn. Fikri Işık,Ford Otomotiv San. Yön.Kur.Bşk. Sn.Ali Koç ve çok sayıda yöneticinin katılımıyla gerçekleşti. Ford Otosan'ın ilçemize yaptığı bu yatırımlar için teşekkürlerimizi sunarız.
Belediyemizce organize edilen ''İNÖNÜ ZAFERLERİ'NİN 95. YILDÖNÜMÜ KUTLAMA TÖRENİ'' ; Bu yıl ''Dört Gün'' dolu dolu gerçekleştirilecektir. Tüm hemşehrilerimizin katılımıyla muhteşem bir programda buluşmak dileğiyle...
101. YILDÖNÜMÜ'NDE ÇANAKKALE ŞEHİTLERİ ANILDI
Belediyemiz ile Dorlion Arama ve Kurtarma Derneği arasında protokol imzalandı.
İl Milli Eğitim Müdürü ve İlçe Milli Eğitim Müdürleri İlçemiz'de toplanarak eğitimle ilgili istişarede bulundu.
İbrahim Karaoğlanoğlu İlkokulu öğrencileri,İlçemiz'e Leylek Havada Tur ile düzenledikleri gezi etkinliğinde Karargah Müzesi,THK İnönü Uçuş Eğitim Merkezi'ni gezdikten sonra Belediyemiz'e ziyarette bulundu...
İLÇEMİZ'DE ÖĞRENCİLERE DEPREM DERSLERİ
İNÖNÜ ZAFERLERİ KAPSAMINDA GERÇEKLEŞECEK KULMALAR İÇİN PROTOKOL TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
İNÖNÜ YEŞİLLENİYOR
GDO(Genetiği Degiştirilmiş Organizmalar)'ya karşı büyük adım
Ford Otosan (Ford Otomotiv Sanayi A.Ş.) Genel Md. Sn.Sabri Çimen 'i makamında ziyaret..
Oklubalı Spor'a Başkanımız Sn.Kadir Bozkurt; forma,antrenman eşofmanı,top, tekmelik gibi takımın ekipman anlamında tüm eksiklerini karşılayacak malzeme desteğinde bulundu.
DAK Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Canayakın önderliğindeki ekip Pınarbaşı Havuzları Piknik Alanımıza kamp çadırlarını kurarak İlçemiz'in çeşitli bölgelerinde suda ve açık arazide arama ve kurtarma tatbikatı yaptı.
Doğan Güneş Spor'a Başkanımız Sn.Kadir Bozkurt; forma,antrenman eşofmanı,top, tekmelik gibi takımın ekipman anlamında tüm eksiklerini karşılayacak malzeme desteğinde bulundu.
Osmangazi Ünv. Turizm İşletmeciliği Araştırma Görevlisi Barış Demirci , ''Türkiye'nin Turizm Değerleri'' konulu seminer verdi.
Bugünkü cuma programımızı Kümbet Yeniköy Mahallemiz'de gerçekleştirdik.
Başkanımız Sn.Kadir Bozkurt ve Başkan Yardımcımız Sn.Mehmet Kepez ; Magnezit A.Ş Genel Md. Sn.Ekrem Bulur'u ve Yurtbay Seramik A.Ş Genel Md. Nusret Okumuş'u makamında ziyaret ederek Belediyemiz'e katkılarından dolayı teşekkür ettiler .
Her ay düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz Muhtarlar Toplantısı Belediye Encümen Salonu'da 15 Mahalle Muhtarımız ve ilgili personelin katılımıyla gerçekleşti.
Belediye Başkanımız Sn. Kadir Bozkurt İlçemiz Avcılar Kulübü'ne ziyarette bulundu..
Başkanımız Sn.Kadir Bozkurt ve THK İnönü Şube Başkanı Sn.Osman Giray ,THK'nın Kuruluşu'nun 91.Yıldönümü dolayısıyla Ankara'da düzenlenen kutlama programına katıldı.
Mahmut Durmaz Cd. Dündar Sokak'ta yol düzeltme ve düzenleme çalışmalarımız devam ediyor..
Erenköy Mahallemiz'de Rahmetli Selim Esentürk Kardeşimiz'in Mevlüd Yemeği'nde vatandaşlarımızla biraraya geldik; mevlüd sonrası çay eşliginde hasbihal ettik.
Belediye işçilerimize İş Güvenliği Uzmanı Sn.Halil YILMAZ ve İş Yeri Hekimi Sn. Özge BALGIN tarafından ''İş sağlığı ve güvenliği'' konusunda seminer verildi.
Esnemez Mahallemiz'e yaptığımız ziyarette ; vatandaşlarımız ile sohbetimizin sonrasında cuma namazını eda ettik.
Eskişehir AK Parti Eski Milletvekili Adaylarından Sn.Yılmaz Altın, Osmangazi Üniversitesi Öğretim üyeleri ; Prof. Dr. Ejder Okumuş, Prof. Dr. Ali Çelikkaya ve Yrd. Doç.Dr. Selahattin Önder 1 Nisan İnönü Zaferi kapsamında düzenlenecek sempozyum ve etkinlikler konusunda görüşmek üzere Belediyemiz'e ziyarette bulundular.
İlçemiz'de İnönü Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi'nin karşısında bulunan 2000 metrekarelik alan Belediyemiz tarafından sokak ve caddelere park eden kamyon ve otobüslerin kullanımı için otopark olarak düzenlenerek hizmete açıldı.
İnönü Belediyesi ve BEBKA ortaklığıyla yürütülen ''İNÖNÜLÜ HÜNERLİ KADINLAR DOĞAL VE YÖRESEL GIDALARI PAZARLAMA TELAŞINDA '' isimli proje kapsamında İnönülü hünerli kadınlara ; Osmangazi Ünv. Ziraat Fak. Öğretim Görevlisi Doç.Dr.Duran Katar,Eskişehir Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Yük.Ziraat Müh.Nimet Katar, Eskişehir Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Ziraat Müh. Muazzez Günay ; Organik tarımın dünü,bugünü ve yarını , Zirai mücadele yöntemleri, Meyve ve sebzelerde pestist kalıntıları, Doğal kaynakların etkin kullanımı ve uygun sulama yöntemleri konu başlıklarıyla eğitim semineri verdiler.
DAK (Dorlion Arama ve Kurtarma Derneği) Yönetim Kurulu Başkanı S.Ömer Canayakın ve üyeleri 1 Nisan İnönü Zaferi kapsamında gerçekleşecek etkinliklerde beraber hareket etmek ve daha sonrasında ekip olarak gerçekleştirecekleri tatbikatlarda İnönümüz'ün eşsiz doğal alanlarını kullanmak üzere Belediye Başkanımız Sn. Kadir BOZKURT'u ziyaret ettiler.
İnönü Belediyesi ve BEBKA ortaklığıyla yürütülen ''İNÖNÜLÜ HÜNERLİ KADINLAR DOĞAL VE YÖRESEL GIDALARI PAZARLAMA TELAŞINDA '' isimli proje kapsamında İnönülü hünerli kadınlara ; Eskişehir Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü Eğitim sorumlusu Sn.Gökçen Çakmak kadın sosyal hakları konusunda, Eskişehir Tüketiciyi Koruma Derneği Başkanı Sn.Sülahi Özalp Tüketici hakları ve sorunları hakkında eğitim semineri verdi.
Başkan Vekilimiz Sn. Ali Erol ,Bşk. Yrd. Sn. Mehmet Kepez ve meclis üyelerimizle görüşen ekip halkta bisiklet sevgisinin oluşturulması üzerine,görüştüler.
21*25m. ebat ve 13 metre yüksekliğinde çadırın zemine yerleştirilmesi çalışmalarının ardından kullanıma hazır hale gelecek olan 38 bin metrekarelik alan, toplamda 840 metre dikenli tel ile çevrildi.
Eskişehir AKUT Temsilcileri Başkanımız Sayın Kadir Bozkurt'u ziyaret ederek ortak ne gibi faaliyetler yürütülebileceği hususunda görüştüler.Misafirlerimize Hünerli Ev Kadınları İnönü Sofrası'nda İnönü'nün eşsiz lezzetlerini ikram ettik.
Başkanımız Sn. Kadir Bozkurt, Ak Parti İlçe Başkanı Sn.Hasan Kırıkçı ve Meclis üyelerimiz; Kümbet Akpınar Mahallemiz'de asker uğurlama törenine katılarak gençlerimize hayırlı tezkereler diledi.
Dereyalak Mahallemiz'e yaptığımız ziyarette ; vatandaşlarımız ile sohbetimizin sonrasında cuma namazını eda ettik. Ardından askere gidecek gencimize hayırlı tezkereler diledik.
Belediye Başkanımız Sn.Kadir Bozkurt, Başkan Yrd.Sn.Mehmet Kepez ve Belediye Başkanı Danışmanı Sn. Tacettin Sarıoğlu Yeni Kapalı Pazaryeri'nde esnaflarımızı ziyaret etti.
Muharip Hava Kuvveti ve Hava Füze Savunma Komutanı Korgeneral Mehmet ŞANVER 'i makamında ziyaret ettiler.
Belediye ekiplerimiz yolların açılması ve kaygan zeminde kazaların önlenmesi için çalışmalarına devam ediyor..
Bugüne kadar yapılan çalışmalarımız ile ilgili Başkanımız Sn. Kadir Bozkurt , İnönünü Hünerli Kadınlarımız ile değerlendirme toplantısı yaptı.
Cumartesi de olsa Belediye ekiplerimiz kar ile mücadeleye (yollardaki buzların kazınması ve kaymayı önlemek için tuzlama çalışmaları) devam ediyor.
Milli Eğitim Bakanlığı tarafından İlçemiz İnönü Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi'ne armağan edilen elektronik tabletleri Okul Müdürü Engin Çalışkan ve öğretmenlerimize takdim etti, çalışmalarında başarılar diledi.
Bugünkü programımızda ; AşağıKuzfındık Mahallesi'nde kılınan Cuma namazı'nın ardından hemşehrilerimizle hasbihal etik.
Oklubalı Sabri Kahvecioğlu İlköğretim okulu öğrencileri 2016-2017 yeni eğitim ve öğretim yılında karnelerini Belediye Başkanımız Sayın Kadir Bozkurt'un elinden aldı.
Odunpazarı Eski Belediye Başkanı Sayın Burhan Sakallı ve Başkan Yardımcısı İlhami Atik, Yeni Hizmet Binamızda Başkanımız Sayın Kadir Bozkurt'a ziyarette bulundu.
Mihalgazi Belediye Başkanı Sayın Zeynep Akgün Başkanımız Kadir Bozkurt ve Başkan Yardımcımız Sayın Mehmet Kepez'e ziyarette bulundu.
Belediye Başkanımız Sn. Kadir Bozkurt yaptığı konuşmada bu hizmetin bir başlangıç olduğunu diğer mahallelerimizde de hizmete devam edileceğini söyleyerek okuma salonunun tüm vatandaşlarımıza hayırlı olması dileklerinde bulundu.
Dutlucalılar Kültür ve Dayanışma Dernek Başkanı Mehmet Küçükyetim, Yönetim Kurulu üyeleri ve Dutluca eski muhtarı Mehmet Karabulut, Başkanımız Sayın Kadir Bozkurt'u makamında ziyaret etti.
İl kadın girişimciler kurulu başkanı hüsniye tali, icra komitesi üyeleri ve ticaret il müdürlüğü uzmanları Başkanımız Kadir Bozkurt'u ziyaret etti.
1. İnönü Zaferi'nin Anısına, İnönü Belediyesi, AKUT ve STK ile birlikte gerçekleştirdiğimiz 8. Geleneksel Metristepe Zaferi ve Şehitleri anma yürüyüşünü yüzlerce insanın katılımıyla gerçekleştirdik.
Belediyemiz tarafından yürütülen BEBKA Projesi'nin eğitimleri başlamıştır..
Belediyemiz ve Belediye-İş Sendikası arasında imzalanan sözleşme ile belediye işçilerine tüm sosyal haklarında yıllık %10 artış verildi. Belediye Başkanımız Sn. Kadir Bozkurt'un açıklamasıyla yeni yıl hediyesi olarak tüm sendika işçilerine yıllık net 600TL yakacak yardımı yapılacak.
6-10 Ocak arası 1. İnönü Zaferi Etkinliği dolayısıyla ; Belediyemiz ve AKUT birlikteliği ile organize edilen yürüyüşe tüm halkımız davetlidir. Araç organizasyonu ile diğer detaylar daha sonra ilan edilecektir.
Belediyemizin THK Türkkuşu İnönü Havacılık Eğitim Merkezi 'nde düzenlemiş olduğu yıl sonu yemeğini güzel bir atmosferde; İlçemizdeki tüm kurum amirleri ve çalışanları ile birlikte gerçekleştirdik.
İŞKUR TYP (toplum yararına programı) kapsamında Belediyemiz'de çalışan personelimizin 31.12.2015 tarihinde biten çalışma süreleri ; Milli Eğitim Bakanımız Sn. Nabi Avcı'nın desteğiyle iki ay süreyle uzatılmıştır.
Oryantring Şampiyonu Başarılarına Devam Ediyor..
İnönü Belediyemizin yapmış olduğu, ''Hünerli Ev Kadınları İnönü Sofrası'' adlı projemizde yöresel lezzetlerin sergilenmesi tüm hızıyla devam ediyor.
Belediyemiz ve İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü arasında; ilçemize ait yöresel kıyafetlerin yaşatılması ve gelecek nesillere aktarılması amacıyla hazırlanan proje ile ilgili protokol taraflarca imzalandı.
İsmet Paşa Mahallemiz Killik Bölgesi'nde çalılıklar ve kayalar temizlenerek yeni geçiş yolu çalışması yapıldı.
Belediyemiz Yeni Şantiye Alanı'nda çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor..
Belediyemiz zabıta ekiplerince marketler, restorantlar ve ekmek fırınında denetim yapıldı.
İlçe belediye başkanlarımızla birlikte Milli Eğitim Bakanımız Sayın Prof. Dr. Nabi Avcı ve Eskişehir Milletvekilimiz Sayın Harun Karacan ile bir araya geldik...
Kümbet Yeniköy Mahallemiz'de kanal ve dere temizliği çalışmalarımız ;
Bem-Bir-Sen ile İnönü Belediyesi arasında 2016 yılı için Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi imzalandı.
Ayaz Sokak'ta kilitlitaş çalışmalarımız sona ermek üzere.. Başkan Yardımcımız Sayın Mehmet Kepez çalışmaları yerinden takip ediyor.
Oryantiring Şampiyonu İnönü'den
Tüm mahalle muhtarlarımızın katılımıyla aylık toplantımızı gerçekleştirdik..
Belediyemiz tarafından yürütülen Şeyh Kuddusi (Alçengel) Camii'ne ait WC'nin tadilat ve onarım çalışmaları devam ediyor.
YEŞİL CAMİİ LOJMANI ISI YALITIM VE TADİLAT ÇALIŞMALARIMIZ SONA ERDİ
Hasar gören ve tamirat gereken çöp konteynerlerindeki hasarlı noktalar kaynaklanarak boyanıp yazıları yenileniyor.
İnönü Karargah Binası'nda Tadilat ve Onarım Çalışmaları Devam Ediyor..
Belediyemizce, Mahalle Muhtarlarımıza İstekleri doğrultusunda bilgisayar verildi..
Tüm Öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlu Olsun.
Belediyimize ait İsmet Paşa Camii Lojmanındaki ısı yalıtım (mantolama) ve tadilat çalışmalarımız sona erdi. İlçemize hayırlı olsun.
Başkanımız Sayın Kadir Bozkurt'tan İlçemiz Oryantiring sporcusu Furkan Tecelli 'ye tam destek..
Pazaryeri esnafımız Yeni Kapalı Pazaryerimiz'den duydukları memnuniyet ve teşekkürlerini iletmek üzere Başkanımız Sayın Kadir Bozkurt' a ziyarette bulundular.
Başkanımız Sayın Kadir Bozkurt ve mahalle muhtarlarımız 2016 yılında yapılacak işlerin planlanması ve listelerinin hazırlanması için görüştüler.
Belediyemiz tarafından çıkartılan İNÖNÜ GAZETESİ'nin 2. ve 3. Sayılarının basımı yapıldı.
Meserret İnel İlkokul'u ilçemize ve Yeni Hizmet Binamız'da Belediye Başkanımız Sayın Kadir Bozkurt'a, ziyarette bulundu.
Karargah bınası çalışmalar
Cumhuriyet Bayramını Coşkuyla Kutladık
Yenice Mahalle Çamaşırhane çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor..
Erenköy Mahallemiz Cami Meydanı mevkinde Halil Orhan'a ait evde sabah 6.00 sularında henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı.
Belediye başkanımızın mahalle ziyaretleri devam ediyor.
Belediye ekiplerimiz çevre düzenlemelerini devam ettiriyor.
Belediye ekiplerimizce park ve bahçelerimizde çiçeklendirme çalışmalarımız devam etmektedir.
Başkanımız Sayın Kadir Bozkurt'un bizzat katılımıyla Yeni Kapalı Pazayeri'ndeki yerleri için esnafımız; noter huzurunda kura çekip, tezgah noktasını belirledi.
Belediye Başkanımız Kadir Bozkurt ve meclis üyemiz Ali Erol ; İnönü Spor-Alpagut Bel.Spor maçında takımı ve taraftarı yalnız bırakmadı.
Belediye Başkanı Kadir Bozkurt ilçemiz mahallelerini ziyaret etti.
Belediye Başkanı Kadir Bozkurt ve meclis üyeleri cuma namazını Erenköy mahallesinde kıldı.
Erenköy Mahallesindeki Kilitli taş ve sağlamlaştırma çalışmalarımızda sona yaklaşıldı.
Yeni hizmet binamızın otopark çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.
Belediyemiz ekipleri tarafından camiler haftası dolayısıyla camilerimizde temizlik ve ilaçlama çalışmaları yapıldı.
Belediyemiz tarafından tüm mahallelerimizde kilitli taş yapımı devam etmektedir.
Kilitli taş ve stabilize çalışmalarımız; Oklubalı,Esnemez ve Seyitali Mahallelerimiz 'de bitmiş olup Erenköy Mahallesinde devam etmektedir.
Belediye Başkanımız Kadir Bozkurt ve Başkan Yardımcımız Mehmet Kepez, ilçemiz pazarında esnaf ziyaretinde bulunup vatandaşlarımızın istek ve şikayetlerini dinleyip not aldı.
İnönü Spor Kulübü Yönetimi Belediyemizi ziyaret etti.
Belediyemizin yeni şantiye alanı çalışmaları başlamıştır.
Belediye Başkanı Kadir Bozkurt UNESCO Türkiye Milli Komitesi Başkan ve üyelerini İnönü Fayını yerinde görmek üzere ilçeye davet etmiştir.
Kapalı pazar yeri çalışmalarımızda sona yaklaşıldı. En kısa zamanda tamamlanarak halkımızın hizmetine açılacaktır.
Tüm itfaiyecilerimiz'in itfaiyeciler gününü kutlarız...
THK Belediye Başkanımız Kadir Bozkurt'u makamında ziyaret etti.
İlçemiz Kaymakamı Sayın Enver Özderin ve İnönü Belediyesi Başkan Yardımcısı Sayın Mehmet Kepez ; Oklubalı Mahallemizde Sabri Kahvecioğlu İlkokulu'na ziyarette bulunup,İnönü Belediyesi tarafından hazırlatılan kırtasiye gereçlerini içeren okul çantalarını çocuklara armağan etti.
Kapalı Pazar Yerinde yer almak isteyen pazarcı esnafımızın aşağıdaki dilekçe ve ekleri ile birlikte belediyemize müracaat etmeleri rica olunur. Müracaatta gereken evraklar; 1- Nüfus cüzdan sureti 2- Bağlı bulunulan meslek odasına üye kayıt belgesi (Pazarcılar Odası, Tuhafiyeciler odası gibi..) Üreticiler için Ziraat Odasından alınmış Çiftçi Belgesi.
Mavra köprüsü çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor
Belediyemiz tarafından hazırlatılan, kırtasiye malzemeleriyle dolu okul çantaları çocuklara armağan edildi.
Belediyemiz ekipleri tarafından arife günü ilçemiz mezarlıklarında çiçek dağıtımı yapıldı.
İlçemiz İsmet Paşa Camii 'nde kılınan bayram namazından sonra başlayan bayramlaşma programı ; Çınarlı Park'ta Kaymakamımız Sayın Enver Özderin , İnönü Belediye Başkanımız Kadir Bozkurt ve İlçe Emniyet Amiri Vekili Abbas Kubat halkla bayramlaştı.
Belediye Başkanımız Kadir Bozkurt ilçemiz mahallelerine bayram ziyaretinde bulundu.
TÜM ÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ
İnönü Belediyesi geleneksel voleybol turnuvası yapılan final maçı ile son buldu.
Belediyemiz tarafından Kütahya Kaplıcalarına gezi düzenlendi.
İnönü Belediyesi ekiplerince ilçemizin tüm mahallelerinde, halka ücretsiz sedir ağacı fidanı dağıtıldı.
İlçemiz çevresinde ve mezarlıklarında çiçeklendirme çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor.
Mavra Köprüsü yenileme çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.
Kaymakamımız Enver Özderin yeni belediye binamıza ziyarette bulundu.
Belediyemiz ekipleri tarafından ilçemiz mezarlıkları temizleniyor.
Belediyemiz tarafından yapımına başlanan kapalı pazar yeri çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor.
İnönü Belediyesi Geleneksel Voleybol Turnuvası maç sonuçları: Çarşı Mahallesi 2 - Dört Köşe 1 Yenice Mahalle 2 - Blocked 1
Mavra Köprüsü yenileme çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.
Eskişehir’in İnönü ilçesinde, yaşanan terör olaylarına tepki amacıyla Şehitler İçin Bayrak Yürüyüşü düzenlendi
VOLEYBOL TURNUVASI KURA ÇEKİMİ SONUÇLARI
"Belediye ekipleri ağırdan yükselen alevlerin yayılmasını önledi."
Belediyemize bağlı ekipler tarafından başlatılan kapalı pazar yeri çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.
İnönü Belediyesi 2015 Toplu Sünnet Şöleni Haber Siteleri
Belediyemiz ve kaymakamlığımız tarafından düzenlenen sünnet şölenine halkımızın ilgisi yoğundu.
Belediyemiz ve kaymakamlığımız tarafından düzenlenen,Geleneksel Toplu Sünnet Şöleni etkinlikleri kapsamında kına gecemizi gerçekleştirdik
Belediyemiz ekipleri tarafından ilçemizin cadde ve sokakları temizlenmeye devam ediyor.
Belediyemiz bağlı ekipler tarafından ilçemiz cadde ve sokakları temizleniyor.
Eskişehir Odunpazarı AK Parti Kadın Kolları ilçe teşkilatı ilçemize ziyarette bulundu.
İlçemize Müftü olarak atanan Şenol Şahine , Belediye başkanımız Kadir Bozkurt ve Belediye Başkan yardımcımız Mehmet Kepez hoşgeldin ziyaretinde bulundular.
İlçemiz Cumhuriyet Meydanında 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlama Programı düzenlendi.
30 Ağustos zafer Bayramı Kutlama programı ardından, İlçe jandarma Komutanlığımızı ziyarette bulunduk.
30 Ağustos Zafer Bayramınızı kutlar, kahraman gazilerimizi ve şehitlerimizi hürmet, minnet ve şükranla anarım. Kadir BOZKURT Belediye Başkanı
Belediye Başkanımız Kadir Bozkurt Cuma namazında Dereyalak mahallesindeki vatandaşlarımızla bir araya geldi.
İnönü Belediyesi 2. geleneksel halı saha futbol turnuvası final maçı THK Spor ve Gayadibi Spor arasında yapıldı.
Belediyemize bağlı ekipler tarafından ilçemiz Oklubalı mahallesinde kilitli taş yol yapım çalışmaları başladı.
Belediyemiz personeline seminer düzenlendi.
Belediyemiz ekipleri tarafından ilçemiz genelinde bulunan çöp konteynerleri temizlendi.
Eskişehir Ak Parti Halkla İlişkiler Başkanlığından Seydi Kartalca, Gülser Çırak ve İnönü Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Kırıkçı, Belediye Başkanımız Kadir Bozkurt'a nezaket ziyaretinde bulundular.
Belediyemiz ve Devlet Su İşlerinin ortak çalışmaları sonucunda İlçemizde bulunan Mavra Köprüsü yenileniyor.
İlçemize yeni atanan kaymakamımız Enver Özderin Belediye Başkanımız Kadir Bozkurt'u makamında ziyarette bulundu.
Bilişim Derneği Eskişehir Şubesi Başkanı Ömür Aşıkoğlu ve dernek üyeleri Belediye Başkanımız Kadir Bozkurt'u makamında ziyaret etti.
Belediyemiz ekipleri tarafından ilçemiz mahallelerinde kilitli taş çalışmaları artarak sürmektedir.
İnönü Belediyesi 2. Geleneksel halı saha futbol Turnuvası çeyrek final maç sonuçları : (A2) [22 08 2015 cumartesi] Sut bırlıgı 2 thk 3 (B1/B2) [23 08 2015 Pazar] Gayadıbı 5. Kumbet 3 [23 08 2015 pazar] Inonuspor 9 allstar 4
Belediyemiz ekipleri tarafından ilçemizde bulunan çöp konteynerleri temizlendi.
İnönü Belediyesi 2. Geleneksel Halı Saha Futbol Turnuvası 5. gün maçlarının sonuçları: Oklubalı Spor: 3 İnönü U19: 4
İnönü Belediyesi 2. Geleneksel Halı Saha Futbol Turnuvası 5. gün maçlarının sonuçları; Dereyalak Gençlik Spor:1 Ülkü Spor:5
İnönü Belediyesi 2. Geleneksel Halı Saha Futbol Turnuvası 5. gün maçlarının sonuçları: İnönü Spor:17 İsmetPaşa Gençlik Spor:2
İlçemiz Kaymakamlığı ve Belediyemiz tarafından birlikte düzenlenen, Sünnet Şölenine kayıt yaptıran yiğitlerimiz, Erkekliğe ilk adımlarını atmışlardır.
Beygaz tarafından yapılan Doğalgaz kazı çalışmaları tamamlanmış olup, asfaltlama ve kilitli taş döşeme çalışmalarına tüm hızıyla devam ediliyor.
İnönü Belediyesi 2. Geleneksel Futbol Turnuvası ilk gün maçlarının sonuçları; Oklubalı Gençlik Spor: 5 Kümbet Yeniköy: 4
İnönü Belediyesi 2. Geleneksel Futbol Turnuvası ilk gün maçlarının sonuçları; Aşağıkuzfındık : 3 Yayla Spor : 4
İnönü Belediyesi 2. Geleneksel Futbol Turnuvası ilk gün maçlarının sonuçları; Yukarıkuzfındık : 3 Allstar : 5
Saygıdeğer hemşehrilerim; Beygaz tarafından yapılan Doğalgaz kazı çalışmaları tamamlanmış olup, asfaltlama ve kilitli taş döşeme çalışmalarına başlanmıştır. Bu süre içerisinde verdiğimiz rahatsızlığa karşı gösterdiğiniz anlayışa teşekkür eder yeni yapılan bu çalışmaların ilçemize hayırlı olmasını temenni ederim. İnönü Belediye Başkanı Kadir BOZKURT
İnönü Belediyesi 2 . Geleneksel hali saha futbol Turnuvası günün ilk maçında, Ali Kaya spor takımı gelmediğinden dolayı T.H.K takımı hükmen 5-0 galip ilan edilmiştir.
İnönü Belediyesi 2. Geleneksel Futbol Turnuvası ikinci gün maçlarının sonuçları; Dereyalak Spor = 12 İsmetpaşa Spor = 2
İnönü Belediyesi 2. Geleneksel Futbol Turnuvası ikinci gün maçlarının sonuçları; İnönü Spor = 5 Ülkü Spor = 5
İlçemizde yıpranan panolar belediyemiz ekipleri tarafından yenileniyor. İşte Şehit Ali İhsan Aydın Bulvarı panosunun eski ve yeni hali...
Belediyemiz ekipleri tarafından ilçemizde bulunan havuzlarımızın temizliği düzenli olarak yapılmaktadır.
İlçemiz genelinde bulunan camilerimiz belediyemiz ekipleri tarafından düzenli olarak temizlenmektedir.
Belediyemiz, ilçemiz genelinde bulunan esnafa İnönü Belediyesi logolu şapkaları hediye etti.
Belediyemize bağlı ekipler tarafından ilçemizin genel temizliği düzenli olarak yapılıyor.
İlçemiz genelinde bulunan park, cadde ve bahçeler tüm hızıyla sulanmaya devam ediyor.
Belediyemiz, ilçemizde kurulan perşembe pazarında, İnönü Belediyesi logolu şapkaları pazar esnafına hediye etti.
Sultan Alaaddin Cami'ndeki çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor.
Belediyemiz ekipleri tarafından ilçemiz genelindeki park ve bahçelerdeki çalışmalarımız devam etmektedir.
İlçemizde yapımına başlanan kapalı pazar yeri çalışmalarımız tüm hızıyla devem etmektedir.
İlçemiz içinde bulunan çamaşır hanelerimize halkımızın ilgisi yoğun.
Belediye Başkanımız ve Kaymakamımız Selman Erdoğan ilçe halkımız ile Yeşil Cami'nde bayramlaştı.
Belediyemiz tarafından ilçemizde bulunan mezarlıklarda halkımıza ücretsiz çicek dağıtıldı.
İlçemiz İsmetpaşa Mahallesinde bulunan çamaşır hanemizin çalışmaları son buldu.
Belediyemiz tarafından ilçemiz Seyitali mahallesinde iftar yemeği düzenledi.
Yaklaşık 8 aylık bir çalışmanın neticesinde, ilçemizde bulunan Ilıca ve Pınarbaşı jeotermal su kaynaklarımızın işletme ruhsatı YİKOP'tan alınarak 2045 yılına kadar belediyemiz adına tecil edilmiştir. Tüm Hemşehrilerimize hayırlı olsun...
Belediyemiz tarafından ilçemiz Kümbet Yeniköy mahallesinde iftar düzenlendi.
Belediyemiz ekipleri tarafından ilçemizde bulunan Kılıçpark yenileniyor.
Belediyemiz tarafından ilçemiz Cumhuriyet Meydanında iftar düzenledi.
İlçemize kazandırılan Kültür Evi çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir.
Belediyemiz tarafından ilçemizde kamu kuruluşlarında görev yapan kamu görevlilerine iftar yemeği düzenledi.
Belediyemiz, ilçemiz Esnemez mahallesinde iftar düzenledi.
Belediye Başkanımız Kadir Bozkurt ilçemizde bulunan mezarlıkları denetlemeye devam ediyor.
İftar programımıza tüm vatandaşlarımızı bekleriz...
Belediye Başkanımız Kadir Bozkurt kurulan perşembe pazarına ziyarette bulundu.
Belediyemiz tarafından ilçemiz Aşağı ve Yukarı Kuzfındık mahallelerinde iftar düzenlendi.
Oklubalı - Yurtbay Seramik Fabrikası arasında bozulan yollar, Kara Yolları Genel Müdürlüğü tarafından tekrardan yapılmaya başlanmış olup çalışmalar en kısa zamanda tamamlanacaktır.
3 Temmuz 2015 tarihinde ilçemizin Fotogrametik Halihazır Harita Tasdikinin ikinci aşama sözleşmesi İller Bankası A.Ş Genel Müdürlüğü ile imzalanmıştır.
Belediyemiz tarafından ilçemiz Dutluca Mahallesinde iftar yemeği düzenlendi.
AKSA Doğalgaz ve belediyemiz ortak çalışmaları sonucunda ilçemizde doğalgaz çalışmaları başladı.
Belediyemiz tarafından ilçemiz Oklubalı Mahallesinde iftar yemeği düzenlendi.
İlçemiz Yenice Mahalle oyun parkında oluşan tahribattan dolayı vatandaşlarımızın bu konuda daha dikkatli ve duyarlı olmalarını rica ederiz.
Belediyemiz tarafından ilçemiz Yörükyayla mahallesinde iftar yemeği düzenlendi.
Aşağı Kuzfındık mahallemizde doğaya keklik salımı gerçekleştirildi.
İlçemiz Yenice mahallede bulunan Kılıçpark tekrardan düzenleniyor.
Belediyemiz tarafından ilçemiz Dereyalak Mahallesinde iftar yemeği düzenlendi.
Belediyemiz tarafından Kümbet Akpınar Mahallesinde iftar yemeği düzenlendi.
Belediyemiz tarafından ilçemiz Erenköy mahallesinde iftar yemeği düzenlendi.
Belediyemizin düzenlemiş olduğu iftar programı Kümbet Mahallemizde başladı.
Belediyemize bağlı ekipler tarafından mezarlıkların onarım, bakım ve çiçeklendirilmesi devam ediyor
İNÖNÜ BELEDİYESİ İFTAR PROGRAMI:
Belediyemize bağlı ekipler tarafından Yeşil Cami Yanında bulunan boş araziye park yapım çalışmaları başladı.
İlçemizde tarım günü etkinliği düzenlendi.
İlçemiz ve mahallelerinde camilerimizin temizlenme çalışmaları sona erdi.
İlçemize yeni açılan BİM marketin açılışını Kaymakamımız Selman Erdoğan ve Belediye Başkanımız Kadir Bozkurt yaptı.
İlçemiz Halk Eğitim Merkezinde sergi açılışı düzenlendi.
İlçemiz ve mahallelerimizde bulunan tüm camilerimizin temizliği yapılıyor.
Eskişehir Bisiklet Dünyası ilçemizi ziyaret etti.
Belediyemiz tarafından Kütahya ılıcalarına gezi düzenlendi.
Camilerimizin iç ve dış temizliklerinin yapılması kaldığı yerden yapılmaya devam ediyor.
İlçemizde öğrenim gören öğrencilerimize karneleri Kaymakamımız Selman Erdoğan, Başkanımız Kadir Bozkurt ve İlçemiz Milli Eğitim Müdürü Muhammed Büyük tarafından verildi.
Değerli sanatçılarımızdan Mithat Körler Belediye Başkanımız Kadir Bozkurt'u ziyaret etti.
İnönü Belediyesi ilçe mahallelerinde bulunan camilerin iç ve dış temizliğini yaptı.
Belediye Başkanımız Kadir Bozkurt İlçemize bağlı Erenköy ve Esnemez mahallelerine ziyarette bulundu.
Belediye başkanımız Kadir Bozkurt Dereyalak Mahallemizde yapılacak olan Kuran Kursunun yerini inceledi.
Belediyemiz ekipleri tarafından Yukarı Mahallede bulunan çamaşırhanenin tadilat çalışmaları başladı.
İlçemiz Çarşı Mahallesinde bulunan Alaaddin Caminin tadilat çalışmaları başladı.
Belediyemiz ekipleri tarafından başlatılan yukarı ılıca yolu yol yapım çalışmaları sona erdi.
Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay ilçemizi ziyaret etti.
Belediyemiz ekipleri tarafından ilçemizde bulunan kapalı pazar yeri çalışmalarına başlandı.
İlçemiz Şehit Ali İhsan Aydın İlkokulunda kermes düzenlendi.
İşkur kapsamında çalışacak olan yeni işçilerimize hayırlı çalışmalar dileriz.
CUMHUR BAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN ESKİŞEHİR'E GELİYOR
Belediyemiz tarafından İlçemizde yapımı devam eden çalışmalar en kısa zamanda tamamlanacaktır.
İlçemiz Esnemez ve Dutluca mahallelerinde yağmur duası yapıldı.
İlçemiz akar sokaktaki bulunan çamaşırhanenin tadilat çalışmaları son buldu.
İlçemizde bulunan Alaaddin Caminin yapım çalışmaları için yetkililerle yer teslimi yapılmıştır.
Vehbi Koç Orta Okulunda Tübitak 4006 Bilim Fuarı düzenlendi.
İlçemiz Aşağı Kuzfındık mahallesinde yağmur duası yapıldı
Milli Eğitim Bakanımız Prof. Dr. Nabi Avcı ilçemizi ve Oklubal Mahallemizi ziyaret etti.
Belediyemiz tarafından işçilerimizin yeni yazlık kıyafetleri tüm işçilerimize verildi.
Belediye Başkanımız Kadir Bozkurt Dereyelek mahallesinde toplantı yaptıı.
Belediye Başkanımız Kadir Bozkurt İlçemiz pazarındaki esnaf ve vatandaşları ziyaret etti.
Eskişehir Valisi Güngör Azim Tuna ilçemizi ziyaret etti.
Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlama töreni düzenlendi.
İlçemiz Kümbet Mahallesinde yağmur duası yapıldı.
İstabul ESDEF Derneği Üyeleri ilçemizi ziyaret ettiler.
İlçemiz Cumhuriyet Meydanında Nene Hatun Teknik ve Meslek Lisesi ve İnönü Teknik ve Meslek Lisesi tarafından Atatürk Anıtına Çelenk sunma töreni yapıldı.
Gençlik Haftası kapsamında ilçemiz İnönü Tekniki ve Anadolu Meslek Lisesinde kutlama programı düzenlendi.
HAVA ŞEHİTLERİNİ ANMA GÜNÜNÜ KUTLAR, ŞEHİT OLAN ASKERLERİMİZİ RAHMETLE ANARIZ.
Belediyemiz ve Devlet Su İşleri ekipleri tarafından Sel Akarındaki sel yatağının temizlenmesi çalışmaları başladı.
Belediyemize bağlı ekipler tarafından İlçemiz Yukarı Ilıca yol yapım çalışmalarına başladı.
Belediye Ekiplerimiz tarafından Kültür Evi peyzaj çalışmaları devam ediyor.
İlçemiz Erenköy Mahallesinde yağmur duası yapıldı.
Belediye Başkanı Kadir Bozkurt ilçemiz Yenice Mahallede Kıraathanedeki vatandaşları ziyaret etti.
Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç Belediye Başkanı Kadir Bozkurt'u Belediye Başkanlık Makamında ziyaret etti.
Nene Hatun Anadolu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından Hıdırallez Şenliği düzenlendi.
Belediyemize bağlı ekipler tarafından Kandilli-Kovalca yolu üzerindeki yol yapım çalışmalarına devam ediyor.
İlçemiz Anıtparktaki hasar gören yapıların tadilatı tamamlandı.
İlçemiz Anıtparktaki çocuk oyun parkı ve spor aletlerimiz yenilendi.
İlçemiz THK Eğitim Merkezinde Türkiye Radyo Kontrollü Model Uçak Şampiyonası ödül töreni düzenlendi.
İnönü THK Eğitim Merkezinde yapılması planlanan Havacılık Festivalinin toplantısı yapıldı.
AK Parti Eskişehir Milletvekili Salih Koca ve Belediye Başkanımız Kadir Bozkurt Kaymakamımız Selman Erdoğan'ı ziyarette bulundu.
AK Parti Eskişehir Milletvekili Salih Koca Belediyemize ziyarette bulundu.
AK Parti Eskişehir milletvekili Salih Koca ve Belediye Başkanımız Kadir Bozkurt İlçemizde bulunan esnafları ziyarette bulundu.
AK Parti Eskişehir Milletvekili Salih Koca ve Belediye Başkanımız Kadir Bozkurt İlçemiz Oklubalı Mahallesine ziyarette bulundu.
AK Parti milletvekili Salih Koca ve Belediye Başkanımız Kadir Bozkurt İlçemiz Erenköy Mahallesine ziyarette bulundu.
Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı ve Belediye Başkanımız Kadir Bozkurt Esnemez Mahallesine ziyarette bulundu.
İlçemiz Dereyalak Mahallesinde yağmur duası yapıldı
İlçemiz Erenköy Mahallesinde Başkanımız Kadir Bozkurt mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.
İnönü Orman İşletme Şefliği ve İnönü Belediyesi tarafından ilçemiz pazar yerinde ücretsiz fidan dağıtımı yapıldı.
İlçemizde bulunan park ve bahçelerdeki düzenlemeler ve bozulan yolların onarılması tüm hızıyla devam ediyor.
İnönü Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından savaş ve barış konulu resim sergisi düzenlendi.
Belediyemiz ve Bozüyük Kardeş Belediye tarafından Anıt Parktaki çevre çalışmaları devam etmektedir.
İl Orman Müdürlüğü ve Belediyemizin ortak çalışmaları sonucunda Prof, Dr. Ahmet Davutoğu Hatıra Ormanı çalışmalarının sonuna yaklaşılmıştır.
İlçemiz Kümbet Akpınar Mahallesinde yağmur duası yapıldı.
Belediye Başkanlık Makamında turizmi geliştirme amaçlı toplantı düzenlendi.
Belediyemiz tarafından Anıt Parkta zarar gören yerlerin tadilatına başlandı.
Oklubalı Mahallesinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama töreni düzenlendi.
Başkanımız Kadir Bozkurt Pazar ziyaretinde bulundu.
İlçemiz Cumhuriyet Meydanında Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama töreni düzenlendi.
Belediyemiz tarafından hazırlatılan Küçük Gezgin kitabı ilçemizde örenim gören öğrencilere hediye edildi.
Belediyemiz tarafından tekrardan onarımına başlanan halı saha en yakın zamanda hizmete sunulacaktır.
İlçemiz Müftülüğü ve Vehbi Koç Orta Okulu tarafından, İlçemiz Vehbi Koç Orta Okulunda Kutlu Doğum Programı düzenlendi.
Belediyemiz tarafından İlçemiz Cumhuriyet Meydanında Kutlu Doğum Programı düzenlendi
"Allah'ım Recebi ve Şaban'ı bize mübarek eyle ve bizi Ramazan'a kavuştur."
Her çeşmeye bir çınar kampanyası adı altında düzenlenen ağaç dikme şenliğine Kaymakamımız Selman Erdoğan, Belediye Başkanımız Kadir Bozkurt, Bursa Çevre Koruma ve Doğayla Dayanışma gönüllüleri Dernek Başkanı Nafiye Albayrak, İnönüler Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Mehmet Kasap, dernek üyeleri ve vatandaşlar katıldı.
Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanımız Kadir Bozkurt'u makamında ziyaret etti.
Belediye ekiplerimiz bozulan kaldırım taşları ve yolların onarımına başladı.
Belediyemize bağlı ekipler bahar temizlik çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor
İlçemiz Müftülüğü tarafından Kutlu Doğum Haftası programı düzenlendi.
Belediye ekiplerimiz iş yeri denetimlerine devam ediyor.
Her çeşmeye bir çınar kampanyası adı altında inönü kaymakamlığı,inönü belediyesi ve inönüler derneğinin organize ettiği agaç dikme kampanyasına tüm hemşehrilerimiz davetlidir. 18 Nisan 2015 cumartesi günü düzenlenecek olan bu ağaç dikme kampanyamız için saat 12.00 de belediyemiz önünden hareket edilecektir.
Belediyemize bağlı ekipler ilçemizdeki sulama kanallarının temizliğine başladı.
İlçemiz Cumhuriyet Meydanında ilçemiz Emniyet Teşkilatı tarafından, Emniyet Teşkilatının 170. Yıldönümünü kutlama programı düzenlendi.
Halkımızın huzur ve güvenliğini sağlamak için görev yapan Emniyet Teşkilatı’nın tüm mensuplarının 170.’inci kuruluş yıldönümünü kutluyor, teşkilatın her kademesinde hizmet vermiş şehit polislerimizi rahmetle anıyor, görevleri başındaki fedakâr polislerimiz ve bütün teşkilat mensuplarının çalışmalarında başarılar diliyorum.. İnönü Belediye Başkanı Kadir BOZKURT
09 Nisan 2015 tarihi itibariyle kar ilçemize tekrardan düşmüş olup tüm hızıyla yağmaya devam ediyor.
Denetim Komisyonu çalışmalarını tamamlayarak belediyemiz meclis başkanlığına sundu.
İnönü Belediyesi zabıta ekipleri mahallelerdeki pazar esnafını denetledi.
İlçemiz mahallerinde bulunan yolcu bekleme duraklarımız yenileniyor.
İlçemiz Dereyalak Mahallesinde, Başkanımız Kadir Bozkurt mahalle muhtarlarımızla istişarede bulunmak üzere bir araya geldi.
Belediye İş Sendikası ile İnönü Belediyesi arasında yürütülen Toplu İş Sözleşmelerinde tüm maddeler üzerinde anlaşma sağlanarak mutlu sona ulaşıldı.
1 Nisan etkinlikleri kapsamında 1 Nisan akşamı fener alayı ve mehter konseri düzenlendi.
II. İnönü Zaferlerimizin 94. Yıl Dönümü İlçemizde düzenlenen kutlama programı ile kutlandı.
1 Nisan kutlama programı için tüm hazırlıklar devam ediyor.
Eskişehir Valisi Güngör Azim TUNA'dan Kültür Başkenti Ajansı tarafından ilçemize kazandırılan Kültür Evini ziyaret etti
Aziz vatanımızın düşman işgalinden kurtulmasında büyük fedakarlıklar gösteren ve kendi vasıtalarıyla İstiklal Harbi'ne katılarak kahramanlık destanı yazan ebelerimizin ve tüm şehitlerimizin ruhlarına ithaf edilmek üzere Aşağı Kuzfındık Mahallemizde düzenlenen Mevlid-i Şerif programına Belediye Başkanımız Kadir Bozkurt, Başkan Yardımcımız Mehmet Kepez, Meclis Üyemiz Ali Erol, AK Parti İlçe Teşkilat Başkanımız Hasan Kırıkçı katıldı. ''Eskişehir Harbi'nin başlangıcından şimdiye kadar orduda kendi vasıtalarıyla çalışan ve ordu ile muzafferen memleketlerine gitmeye ahdeden aşağıda isimleri yazılı on iki kadın ifa ettikleri vatani hizmetlerden dolayı birer harp madalyası ile taltif edilmişlerdir. Bu kadınlardan müteşekkil erzak kolu kumandanlığını ifa eden Fatma Onbaşı'nın çavuşluğa terfii icra edilmiştir:'' İnönü Nahiyesi'nin Kuzfındık Köyü'nden; 1. Ali kerimesi Alime 2. Selim kızı Şükriye 3. Hacı Osman Kızı Fatma 4. Musa Kızı Aişe 5. Mehmet Ali kızı Hafize 6. Ferid Kızı Fatma 7. Mehmet Kızı Ümmühan 8. Hacı Mustafa Kızı Fatma 9. Veli Onbaşı Kızı Aişe 10. Manav İbrahim Kızı Fatma 11. Ali Kızı Aişe 12. Manav Hasan Kızı Fatma Hanımlar.
Belediyemiz tarafından düzenlenen 1 Nisan etkinlikleri devam etmekte olup, Belediye Başkanımız Kadir Bozkurt, Başkan Yardımcımız Mehmet Kepez, ilçede öğrenim gören 150 öğrencimiz, öğretmenlerimiz ve vatandaşların katılımıyla Metris Tepe ve İnönü Şehitliğimize gezi düzenlendi.
Eskişehir Valisi Güngör Azim Tuna, Bilecik Valisi Ahmet Hamdi Nayir, İlçe Kaymakamımız Selman Erdoğan ve Belediye Başkanımız Kadir Bozkurt İnönü Ford Otosan Fabrikasına ziyarette bulunarak, izlenen sunumun ardından ikram edilen yemeğe katıldılar.
İlçemizde yapılması planlanan Toplu Konutlar için TOKİ İdaresi yetkilileri ilçemizde toki yeri için zemin etütü çalışmalarına devam etmektedir.
İlçemizde yapılması planlanan Toplu Konutlar için TOKİ İdaresi yetkilileri ilçemize gelerek konut alanları inceleme çalışmalarına başlamıştır. İlçemize Hayırlı Olsun
Belediyemiz 1 Nisan etkinlikleri kapsamında, ilçemizde öğrenim gören 395 öğrenciye Çanakkale şehitlerimizle ilgili film gösteriminde bulundu.
18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü, Cumhuriyet Meydanında çelenklerin sunulmasıyla başladı.
Kandilli'de yol yapım çalışmaları başladı.
Belediyemiz tarafından çevre düzenleme çalışmaları devam etmektedir.
İnönü Belediye Başkanımız Kadir Bozkurt İlçemiz pazar yerinde halka ve pazar esnafına lokma ikramında bulundu.
İnönü Endüstri Meslek Lisesinde Nevruz Kutlama Programı düzenlendi.
BELEDİYEMİZ CUMHURİYET MEYDANINDA II. İNÖNÜ ZAFERLERİ'NİN 94. YILDÖNÜMÜ KUTLAMA PROGRAMI OLACAKTIR.
İlçemiz Anıt Parktaki çevre düzenleme çalışmaları başladı.
İnönü Belediyesi tarafından ilçemiz pazar yerinde halka ücretsiz fidan dağıtımı yapıldı.
‘’ALLAH BİR DAHA BU MİLLETE İSTİKLAL MARŞI YAZDIRMASIN’’
Zabıta Ekiplerimiz ilçemizde bulunan iş yeri denetimlerine büyük bir titizlikle devam ediyor.
Belediye ekiplerimiz işçileri bozulan kaldırım taşlarının onarımına başladı.
ilçemiz kaymakamı Selman Erdoğan, Belediye Başkanımız Kadir Bozkurt ve İlçe Milli eğitim Müdürümüz Muhammet Büyük, İnönü Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin Eskişehir Espark'ta düzenlemiş olduğu Resim sergisinin açılışını gerçekleştirdiler.
07 Mart 2015 Cumartesi Günü THK Genel Başkanımız Vacit ÖKTEM,THK Genel Sekreterimiz Metin KÖKSAL ve THK İnönü Havacılık ve Eğitim Başkanımız Osman KÖŞKER THK İnönü Şubemizi ziyaret ederek Şube Başkanımız Osman GİRAY'dan şube faaliyetleri hakkında bilgi almış daha sonra heyet halinde İnönü Belediye Başkanımız Kadir BOZKURT'u ziyaret etmişlerdir.
8 Mart Dünya Kadınlar Günü, belediyemiz düğün salonunda yapılan programla kutlandı.
Toplam keşif bedeli 780.000.-TL olan ilçemizin halihazır projelerinin yapımı için İlbank ile yer teslim protokolü imzalanmıştır. İlçemize hayırlı olsun.
2015 Mali yılına ait emlak vergisi tahakkukları hazırlanmış olup tahsilatına başlanmıştır. Emlak vergisinin 1. taksitinin son ödeme günü 31 Mayıs 2015 mesai bitimidir.
6552 sayılı yasadan yararlanan mükelleflerimizden 1 yıl içerisinde üst üste 2 defa taksitini geciktiren mükelleflerimizin yapılandırılması kanun gereği iptal edilecektir.
Her ay düzenli olarak yapılan meclis toplantısında gündem maddeleri konuşuldu.
İnönü Belediyesi işçileri cadde ve sokakları temizleme çalışmalarına başladı.
8 Mart Dünya Kadınlar Gününde Saat 13:30'da Yapılacak Olan Programa Tüm Kadınlarımız Davetlidir.
Aşağı Kuzfındık Mahallesindeki pazar esnafı denetlendi.
Yol Süpürme Aracı Hizmete Girdi.
Ortaöğretim İmam Hatip Öğrencilerine karne hediyesi verildi.
Çok şükür mağaralarımızın şelalesi akmaya başladı.
İnönü Belediyesi Taziye Ziyaretlerine Gitti.
İnönü Belediyesi Yeni Doğan Bebeklere Ziyarete Gitti.
İnönü Belediyesi kilitli parke taşı çalışmalarına devam ediyor.
Belediyemiz Tarihi Kentler Birliğine Üye Olmuştur.
Belediyemiz Bozüyük Belediyesi ile kardeş belediye oldu.
İnönü Belediyesince 160 adet yeni çöp konteyneri alındı.
Eskişehir üniversitelerine Erasmus, Farabi, Mevlana ve Balkan projeleriyle gelen öğrenciler İnönü’yü ziyaret ederek buradaki gelenekleri tanıdı.
İnönü Belediyesi kültür gezilerini yapmaya başladı.
Belediyemiz Bozüyük Belediyesi ile kardeş belediye oldu.
Belediyemiz Tarihi Kentler Birliğine üye olmuştur.
Belediyemiz Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliğine üye olmuştur.
Yoğun kar nedeniyle hayat felç oldu.
Ali Kaya Deresinde oluşabilecek tehlikelere karşı önlem alındı.
Basın mensupları ilçemizdeydi
Başkanımız mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.


Başa Dön